niedziela 22 lipca 2018

Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

reklama

Konrad Fornalczyk wicemistrzem świata w wyciskaniu

Konrad Fornalczyk wicemistrzem świata w wyciskaniu
 

Turkowski strongman Konrad „Kondzio” Fornalczyk zdobył tytuł Wicemistrzem Świata w wyciskaniu sztangi leżąc.

17 maja br. Konrad reprezentował Polskę w Mistrzostwach Świata na Ukrainie. - Zawody zaczynałem od ciężaru 230kg, który zaliczyłem na luzie, a później 235 kg, które też podniosłem, ale pod wpływem adrenaliny zapomniałem o komendzie – relacjonuje Fornalczyk. Z racji tego, że ciężar z pierwszego podejścia dawał Kondzowi medal, sportowiec podszedł do 240 kg, jednak nie podołał mu. Warto zaznaczyć, że formuła zawodów wymagała zatrzymania sztangi na klatce piersowiej.

reklama

- Co mnie zaskoczyło to mega doping podczas ostatniego podejścia. Przyznam szczerze, że nigdy takiego nie miałem. Nawet obsługa pomostu krzyczała, za co ogromnie dziękuję – cieszy się sportowiec - Dziękuję firmie Activlab dzięki, której udało mi się wyjechać na te Mistrzostwa.

Podobne artykuły

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął...

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął 240 kg...

30 maj.
Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

18 maj.
Wideo: I Mistrzostwa Miasta Turku Przedszkoli w...

Wideo: I Mistrzostwa Miasta Turku Przedszkoli w...

10 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama