poniedziałek 20 września 2021

Eustachego, Faustyny, Renaty

6°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Nordic walking i joga na Stadionie 1000-lecia

Nordic walking i joga na Stadionie 1000-lecia
 

Wakacje można spędzać poprzez wypoczynek bierny, ale o wiele lepiej jest wypoczywać aktywnie. Wszyscy mieszkańcy Turku i okolic, którzy mają ochotę wyjść na świeże powietrze, spotkać inne osoby, a także nieco rozruszać swe ciała, będą mogli to uczynić 18 i 19 lipca.

W sobotę 18 lipca będzie można uczestniczyć w marszu nordic walking. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00. Wszyscy chętni powinni przybyć wówczas na Stadion 1000-lecia w Turku (zbiórka przy basenie). Dzień później, w niedzielę 19 lipca przyjdzie czas na jogę w wersji „light”. Mowa o zajęciach jogi, przeznaczonych także dla osób początkujących i kobiet w ciąży. Początek o godz. 10:00. Miejscem wydarzenia ponownie będzie Stadion 1000-lecia, a zbiórka ponownie odbędzie się przy basenie.

reklama

Na nordic walking i jogę dla początkujących i kobiet w ciąży zapraszają: burmistrz miasta Turek, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 2 w Turku oraz pozostali współorganizatorzy i sponsorzy.

AW

Nordic walking i joga na Stadionie 1000-lecia

Podobne artykuły

Weekend dla dwojga. Podpowiadamy, gdzie wybrać...

Weekend dla dwojga. Podpowiadamy, gdzie wybrać się z...

6 wrz.
Sołectwo Grabieniec bawiło się na Pikniku...

Sołectwo Grabieniec bawiło się na Pikniku Rodzinnym

23 sierp.
Piknik Strażacki

Piknik Strażacki "Wakacje z druhami" w OSP Międzylesie

23 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama