środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Policjant KPP Turek mistrzem MMA. W finale pobił żołnierza z Brodnicy

Policjant KPP Turek mistrzem MMA. W finale pobił żołnierza z Brodnicy
 

Sierż. sztab. Janusz Kaszczyński z Wydziału Prewencji Komedy Powiatowej Policji w Turku mistrzem służb mundurowych MMA w kategorii do 96 kg.

Sierż. sztab. Janusz Kaszczyński z Komendy Powiatowej Policji w Turku zwyciężył w kategorii do 96 podczas III Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w MMA. W pojedynku finałowym pokonał Ariela Małeckiego z Jednostki Wojskowej w Brodnicy.

reklama

Zawody odbyły się w dniach 17-18 października br. w Toruniu i uczestniczyło w nich 60 zawodników. Reprezentowali oni Policję, Wojsko Polskie, Służbę Więzienną, Straż Pożarną, Biuro Ochrony Rządu, Żandarmerię Wojskową oraz Straż Miejską. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach wagowych do 70 kg, do 80 kg, do 87 kg, do 96 kg oraz w kategorii powyżej 96 g.

Janusz Kaszczyński jest policjantem Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Wydziału Prewencji. Jego zainteresowanie sztukami walki przynosi mu wiele sukcesów. Należy zauważyć, że już kilkukrotnie stawał na podium w prestiżowych zawodach w MMA.

reklama

Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Podobne artykuły

Piłkarski turniej charytatywny

Piłkarski turniej charytatywny "Gramy dla Łukasza"....

15 wrz.
Weź udział w charytatywnych sportowych akcjach...

Weź udział w charytatywnych sportowych akcjach dla...

10 wrz.
Turniej piłki nożnej w Smulsku. Zwyciężyli...

Turniej piłki nożnej w Smulsku. Zwyciężyli GOMBAO i...

12 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama