sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

17°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Oto nowe stroje Tura

Oto nowe stroje Tura
 

W dniu 7 października 2016 roku miało miejsce przekazanie strojów meczowych drużynie seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Tur 1921” Turek. Sponsorem jest Pan Dariusz Grzesznik właściciel firmy PHU„ Bram- Tur” mieszczącej się w m. Cisew 1A. Stroje wyprodukowane są w barwach klubowych, cieniowana  koszulka żółto - zielona, czarne spodenki i żółte getry. Projekt strojów opracował Paweł Apelt, przedstawiciel firmy Zina, która uszyła te stroje. 

Firma BRAM-TUR swoją działalność rozpoczęła w 2000 roku, jako rodzinna firma w branży stolarki otworowej. Dzięki szybkiemu rozwojowi firma znacznie poszerzyła zakres oferty jak i świadczonych usług. Obecnie Bram- Tur swoją działalność prowadzi na powierzchni 800 m2 i firma może pochwalić się największą w promieniu 50 km ekspozycją drzwi. Ponadto w  salonie firmy znajduje się duża ekspozycja okien, ogrodzeń, bram, podłóg, mebli, oświetlenia jak i artykułów wykończenia wnętrz. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, Bram - Tur współpracuje ze specjalistami z branży aranżacji wnętrz.

reklama

Wierzymy, że nowe stroje przyniosą szczęście naszej drużynie i pomogą w dalszym rozwoju zespołu.  Jednocześnie przypominamy,  iż nie jest to pierwsza pomoc udzielona naszemu Klubowi. Już wcześniej Bram - Tur wspierał nas finansowo, ponadto podczas remontu właściciel firmy przekazał nam drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne wraz z futrynami do budynku Klubu. Dziękujemy bardzo Panu Dariuszowi Grzesznikowi i Firmie Bram - Tur za wsparcie. www.bramtur.pl  

Podobne artykuły

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek....

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek. Zwycięstwo i...

6 wrz.
Finał Euro 2020 w Turkowskiej Strefie Kibica...

Finał Euro 2020 w Turkowskiej Strefie Kibica już dziś!

10 lip.
TUR 1921 Turek - Wicher Dobra   9:2

TUR 1921 Turek - Wicher Dobra 9:2

21 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama