czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Popłyń z pomocą! Nocny Maraton Pływacki dla Łukasza już w piątek!

Popłyń z pomocą! Nocny Maraton Pływacki dla Łukasza już w piątek!
 

W najbliższy piątek na terenie Krytej Pływalni w Turku odbędzie się nadzwyczajny Nocny Maraton Pływacki. Biorąc w nim udział, pływacy zbiorą pieniądze dla Turkowianina Łukasza Podgórskiego, by wesprzeć go w jego zmaganiach z trudną chorobą, jaką jest zanik mięśni.

Maraton odbędzie się w piątek 21 października i potrwa od godz. 22:00 do godz. 3:00 w nocy. Przyjdź na basen, wskocz do wody i poczuj silną motywację płynącą z faktu niesienia pomocy. Być może w ten sposób przepłyniesz dystans, który nigdy wcześniej nie był dla Ciebie osiągalny.

reklama

Jeśli chcesz wystartować w tym wyjątkowym maratonie pływackim i tym samym pomóc Łukaszowi, przyjdź na basen i wrzuć do skarbonki kwotę 10zł. Zebrana w ten sposób pula pieniędzy, będzie dla Łukasza niezwykle pomocna.

Organizatorami Nocnego Maratonu są: Burmistrz Miasta Turek, Ośrodek Rekreacji i Sportu w Turku, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Usługi medyczne Artur Bińkowski, Szkółka pływania AktywLandia, Stowarzyszenie Morsy Turek, Klub Biegacza Maraton Turek i Centrum Wolontariatu.

go

Podobne artykuły

Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania

Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania

12 lip.
Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR...

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR tłumaczy...

1 lip.
Szlachetny cel podczas IV Nocnego Maratonu...

Szlachetny cel podczas IV Nocnego Maratonu Pływackiego

20-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama