piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

Kolarstwo: Turkowianin na paryskim welodromie

Kolarstwo: Turkowianin na paryskim welodromie
 

Turkowianin Dawid Czubak znalazł się w składzie reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym, które odbywaja właśnie się w Saint-Quentin-en-Yvelines pod Paryżem.

19 października polscy kolarze torowi z wynikiem 4.05,161 ustanowili podczas eliminacji rekord kraju w wyścigu drużynowym na 4 km. Eliminacje dotyczą rozpoczynających się mistrzostw Europy w Saint-Quentin-en-Yvelines pod Paryżem. 

reklama

Do sukcesu tego  przyczynił się również nasz mieszkaniec, na codzień zawodnik KTK Kalisz, uczeń Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Toruniu. 18 października 2016 roku Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, wręczył stypendia wyróżniającym się młodym sportowcom. Stypendystą  został miedzy innymi Dawid Czubak. Niestety nie mógł osobiście stawić się na ceremoni ze względu na udział w Mistrzostwach Europy na torze. Gratulujemy i zyczymy sukcesów.

materiał prasowy / AB

Podobne artykuły

Sukcesy zawodników Striker Turek. Szymon...

Sukcesy zawodników Striker Turek. Szymon Kałużny...

z dzisiaj
Pięć medali dla UKS Skoczek Władysławów na...

Pięć medali dla UKS Skoczek Władysławów na...

23 wrz.
Srebro i brąz dla dla sportowców z gminy...

Srebro i brąz dla dla sportowców z gminy Władysławów

7 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama