poniedziałek 26 lipca 2021

Anny, Mirosławy, Joachima

18°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

6 medali dla zawodników z WKSW Tuliszków

6 medali dla zawodników z WKSW Tuliszków
 

6 medali przywieźli zawodnicy Wielkopolskiego Klubu Sportów Walki w Tuliszkowie z VI Ogólnopolskiego Turnieju karate kyokushin, który odbył się w Kawnicach koło Konina dnia 05.11.2016 rok. W zawodach startowało ponad 100 zawodników z 10 klubów w konkurencjach kumite i grappling.

WKSW Tuliszków reprezentowali: Albert Jesiołkiewicz, Szymon Kałużny, Alex Wiktorski, Kacper Janiszewski, Dawid Paduch oraz Kacper Szprync.

reklama

Medale oraz puchary zdobyli: Alex Wiktorski 1 miejsce w grappling oraz 2 miejsce w kumite dzieci do lat 8. Szymon Kałużny 1 miejsce w Kumite chłopców do lat 13. Albert Jesiołkiewicz- 2 miejsce w kumite do 15 lat. Kacper Szprync - 3 miejsce w kumite do lat 11. Kacper Janiszewski - 3 miejsce w grappling 10 - 11 lat.

Z zawodnikami przebywał sensei Tomasz Adamkiewicz 3 dan który pełnił także rolę sedziego zawodów.
Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Gminy i Miasta Tuliszków oraz naszego sponsora głównego pana Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy...

Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy Malanów...

19 lip.
Miłośnicy siatkówki plażowej rywalizowali w...

Miłośnicy siatkówki plażowej rywalizowali w...

6 lip.
Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy...

Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy KSiSW...

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama