Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: X Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej już 3 grudnia

Malanów: X Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej już 3 grudnia
 

Z okazji Mikołajek sprawiamy innym prezenty. Warto zafundować nieco frajdy i sobie, zapewniając dzień pełen sportowych wrażeń. Zagwarantuje to X edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej, rozgrywanego w Malanowie.

Impreza odbędzie się w sobotę 3 grudnia. Początek zmagań zaplanowano na godz.9:00. Mecze zostaną oczywiście rozegrane w malanowskiej hali sportowej.

reklama

Zgłoszenia od zainteresowanych drużyn przyjmowane są osobiście w siedzibie OSiR w Malanowie (ul. Parkowa 29, I piętro sali sportowej), jak również drogą elektroniczną – sport@malanow.pl. Chętni mogą zgłaszać się do piątku 2 grudnia, do godz. 15:00. Regulamin na stronie www.osir.malanow.pl.

Organizatorzy X Mikołajkowego Turnieju Piłki Sitkowej to: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie, MKS Malanów, Starostwo Powiatowe w Turku oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS.

Malanów: X Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej już 3 grudnia

Podobne artykuły

Młodziczki z UKS Piątka 5-tą drużyną...

Młodziczki z UKS Piątka 5-tą drużyną Wielkopolski w...

27 maj.
XXII Liceliada dla chłopców i dziewcząt z I...

XXII Liceliada dla chłopców i dziewcząt z I Liceum...

24 maj.
 UKS

UKS "Piątka" Turek czwartą drużyną Kadetek w...

29-02-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama