sobota 31 lipca 2021

Ignacego, Lodomiry, Romana

25°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Pobiegnij na orientację i integruj się

Pobiegnij na orientację i integruj się
 

Oddział PTTK w Turku, Nadleśnictwo Turek, Gimnazjum w Słodkowie i Iva PIT Piotr Itczak zapraszają na INTEGRACYJNĄ IMPREZĘ NA ORIENTACJĘ. Wydarzenie jest organizowane w ramach obchodów urodzin Miasta Turku.

Uczestników rajdu obowiązują pisemne lub mailowe zgłoszenia załączone do regulaminu. Karty zgłoszeń należy dostarczyć do Muzeum w Turku lub Pana Dariusza Grajkowskiego (Szadów Księży 19a, tel. 502 665 207) lub przesłać na adres turek.pttk@wp.pl, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.04.2017 r.

Start rajdu odbędzie się 23 kwietnia o godz. 10.00 na parkingu leśnym po prawej stronie za Nadleśnictwem. Impreza odbędzie się w 3 kategoriach: trasa nr 1 – dla osób indywidualnych, trasa nr 2 – dla drużyn rodzinnych, trasa nr 3 – dla drużyn szkolnych.

Impreza na orientacje polega na znalezieniu jak największej ilości punktów oznaczonych na mapie, liczy się ilość znalezionych punktów oznaczonych biało czerwonymi lampionami. Na starcie wszyscy zostaną przeszkoleni i zostaną pokazane przykładowe punkty oznaczone lampionami.

Gwarantujemy fajną zabawę i niezapomniane chwile na imprezie.

Zakończenie rajdu odbędzie się w miejscu na parkingu leśnym po prawej stronie za Nadleśnictwem w miejscu gdzie znajduje się start imprezy ok. godz. 14.00.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

III Rajd Krajoznawczo-Historyczny Turek 2018

III Rajd Krajoznawczo-Historyczny Turek 2018

07-11-2018
Rajd Pieczonego Ziemniaka już w ten weekend....

Rajd Pieczonego Ziemniaka już w ten weekend. Zgłoś...

04-10-2018
Turek: Fotografuj i uczcij 100-lecie...

Turek: Fotografuj i uczcij 100-lecie niepodległości

30-07-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama