wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

22°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Rowerem do Rzymu! Była Praga, był Kraków i Paryż, teraz czas na Wieczne Miasto!

Rowerem do Rzymu! Była Praga, był Kraków i Paryż, teraz czas na Wieczne Miasto!
 

Daniel, Mateusz, Sylwek i Tomek – czterech miłośników rowerowych podróży. Już 14 września wyruszają na wspólną, rowerową wyprawę do Rzymu. W ciągu 14 dni pokonają ok. 1800 km, przejeżdżając przez teren 9(!) europejskich krajów. Podróż rozpoczyna się w Polsce i wiedzie przez Czechy, Austrię, Słowację, Węgry, Słowenię, Włochy, San Marino i Watykan.

W zeszłym roku Sylwek i Mateusz zasłynęli z wyprawy do Paryża, Tomek i Daniel rowerami dojechali na ŚDM do Krakowa, wracając tym samym środkiem transportu. W tym roku łączą siły i swoją pasję podejmując to niełatwe, a pewnie czasem i szalenie trudne wyzwanie.

Przygotowania do wyprawy oraz zdjęcia i relacje LIVE z trasy przejazdu, będzie można obserwować na specjalnej stronie na FB Rowerem przez Europę "Turek - Rzym 2017" - www.facebook.com/TurRoma17.

Zachęcamy, do aktywności na fanpage’u , tak aby wypromować tą ciekawą inicjatywę i zachęcić innych do podejmowania tego typu działań.

reklama


Sporym sukcesem już na etapie przygotowań jest objęcie wyprawy patronatem przez największy ogólnopolski magazyn traktujący o tematyce turystyki rowerowej „ROWERTOUR”.

Trzymajmy kciuki i wspierajmy wyprawę działaniami na FB!

Pozdrowienia od pozytywnie „zakręconych rowerzystów”

Podobne artykuły

Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

Darmowe znakowanie rowerów w KPP Turek

z dzisiaj
Rajd rowerowy w gminie Tuliszków

Rajd rowerowy w gminie Tuliszków "Kilka sołectw -...

15 czerw.
Wideo: Desperacki rajd po życie córki. Pokona...

Wideo: Desperacki rajd po życie córki. Pokona 400...

11 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama