poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Rowerem do Rzymu! Była Praga, był Kraków i Paryż, teraz czas na Wieczne Miasto!

Rowerem do Rzymu! Była Praga, był Kraków i Paryż, teraz czas na Wieczne Miasto!
 

Daniel, Mateusz, Sylwek i Tomek – czterech miłośników rowerowych podróży. Już 14 września wyruszają na wspólną, rowerową wyprawę do Rzymu. W ciągu 14 dni pokonają ok. 1800 km, przejeżdżając przez teren 9(!) europejskich krajów. Podróż rozpoczyna się w Polsce i wiedzie przez Czechy, Austrię, Słowację, Węgry, Słowenię, Włochy, San Marino i Watykan.

W zeszłym roku Sylwek i Mateusz zasłynęli z wyprawy do Paryża, Tomek i Daniel rowerami dojechali na ŚDM do Krakowa, wracając tym samym środkiem transportu. W tym roku łączą siły i swoją pasję podejmując to niełatwe, a pewnie czasem i szalenie trudne wyzwanie.

Przygotowania do wyprawy oraz zdjęcia i relacje LIVE z trasy przejazdu, będzie można obserwować na specjalnej stronie na FB Rowerem przez Europę "Turek - Rzym 2017" - www.facebook.com/TurRoma17.

Zachęcamy, do aktywności na fanpage’u , tak aby wypromować tą ciekawą inicjatywę i zachęcić innych do podejmowania tego typu działań.

reklama


Sporym sukcesem już na etapie przygotowań jest objęcie wyprawy patronatem przez największy ogólnopolski magazyn traktujący o tematyce turystyki rowerowej „ROWERTOUR”.

Trzymajmy kciuki i wspierajmy wyprawę działaniami na FB!

Pozdrowienia od pozytywnie „zakręconych rowerzystów”

Podobne artykuły

Czyj to rower? Jednoślad pozostał przy ILO, a...

Czyj to rower? Jednoślad pozostał przy ILO, a...

7 maj.
Dojechali rowerami do Rzymu! Antosik, Dawicki,...

Dojechali rowerami do Rzymu! Antosik, Dawicki, Śliga...

28-09-2017
Pedałują do Rzymu, wspierając dom dziecka....

Pedałują do Rzymu, wspierając dom dziecka. Antosik,...

21-09-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama