środa 26 września 2018

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Uczniowie z "Czwórki" pływali dla Mikołaja

Uczniowie z
 

24 listopada br. uczniowie z klasy 1c od 8 rano już ,,pracowali’’ dla Mikołaja. Dzięki wspaniałym mamom, które z ogromną radością upiekły ciasta, pierwszaki mogły je sprzedawać, a zebrane pieniążki przekazać choremu koledze. I tak dzięki rodzicom, uczniom i nauczycielom w ciągu 1 godziny pierwszaki zebrały uwaga! – 621,50gr.

Tego samego dnia o godzinie 19.45 uczniowie "Czwórki" wraz z rodzicami bardzo licznie stawili się na basenie, gdzie rozpoczynał się "Nocny Maraton Pływacki". Pierwszaki przy pomocy kółek, makaronów, desek i starszych kolegów z 4b pokonały 46 długości basenu. Po tym pięknym wyczynie udały się na zapracowany odpoczynek tzn. do jacuzzi i na zjeżdżalnię. Około godziny 21 na basen przyjechał Mikołaj , któremu uczniowie wręczyli laurkę z życzeniami i szkatułkę z zebranymi pieniążkami.

reklama

Była to ich pierwsza tak duża działalność charytatywna, którą zdali na 6+, ale już rodzice i uczniowie zapowiadają, że szykują się do następnej akcji "Dla Zuzi", która odbędzie się 17 grudnia br. podczas ubierania choinek w rynku.

Uczniowie klasy 1c z wychowawczynią bardzo serdecznie dziękują wszystkim, którzy tak chętnie i licznie włączyli się do akcji i przyczynili się do zebrania tak dużej kwoty w ciągu 1h- 621,50 gr.

"Żyć to znaczy pomagać innym. Trzeba się troszczyć o cudze szczęście, by samemu być szczęśliwym". RAOL FOLLEAU

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Pierwszy dzwonek dla 2575 uczniów

Pierwszy dzwonek dla 2575 uczniów

3 wrz.

"Czwórka" biła rekord w czytaniu

9 czerw.
SP4: Stulecie Niepodległości na sportowo

SP4: Stulecie Niepodległości na sportowo

11 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama