niedziela 15 grudnia 2019

Celiny, Ireneusza, Niny

reklama

Uczniowie z "Czwórki" pływali dla Mikołaja

Uczniowie z
 

24 listopada br. uczniowie z klasy 1c od 8 rano już ,,pracowali’’ dla Mikołaja. Dzięki wspaniałym mamom, które z ogromną radością upiekły ciasta, pierwszaki mogły je sprzedawać, a zebrane pieniążki przekazać choremu koledze. I tak dzięki rodzicom, uczniom i nauczycielom w ciągu 1 godziny pierwszaki zebrały uwaga! – 621,50gr.

Tego samego dnia o godzinie 19.45 uczniowie "Czwórki" wraz z rodzicami bardzo licznie stawili się na basenie, gdzie rozpoczynał się "Nocny Maraton Pływacki". Pierwszaki przy pomocy kółek, makaronów, desek i starszych kolegów z 4b pokonały 46 długości basenu. Po tym pięknym wyczynie udały się na zapracowany odpoczynek tzn. do jacuzzi i na zjeżdżalnię. Około godziny 21 na basen przyjechał Mikołaj , któremu uczniowie wręczyli laurkę z życzeniami i szkatułkę z zebranymi pieniążkami.

reklama

Była to ich pierwsza tak duża działalność charytatywna, którą zdali na 6+, ale już rodzice i uczniowie zapowiadają, że szykują się do następnej akcji "Dla Zuzi", która odbędzie się 17 grudnia br. podczas ubierania choinek w rynku.

Uczniowie klasy 1c z wychowawczynią bardzo serdecznie dziękują wszystkim, którzy tak chętnie i licznie włączyli się do akcji i przyczynili się do zebrania tak dużej kwoty w ciągu 1h- 621,50 gr.

"Żyć to znaczy pomagać innym. Trzeba się troszczyć o cudze szczęście, by samemu być szczęśliwym". RAOL FOLLEAU

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Szkoła Podstawowa nr 4 dla akcji

Szkoła Podstawowa nr 4 dla akcji "Szkoła pamięta"

5 list.
Międzyszkolny  turniej  ekologiczny w SP4

Międzyszkolny turniej ekologiczny w SP4

25 paźd.
Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej

15 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama