wtorek 20 sierpnia 2019

Bernarda, Sabiny, Samuela

reklama

Uczniowie z "Czwórki" pływali dla Mikołaja

Uczniowie z
 

24 listopada br. uczniowie z klasy 1c od 8 rano już ,,pracowali’’ dla Mikołaja. Dzięki wspaniałym mamom, które z ogromną radością upiekły ciasta, pierwszaki mogły je sprzedawać, a zebrane pieniążki przekazać choremu koledze. I tak dzięki rodzicom, uczniom i nauczycielom w ciągu 1 godziny pierwszaki zebrały uwaga! – 621,50gr.

Tego samego dnia o godzinie 19.45 uczniowie "Czwórki" wraz z rodzicami bardzo licznie stawili się na basenie, gdzie rozpoczynał się "Nocny Maraton Pływacki". Pierwszaki przy pomocy kółek, makaronów, desek i starszych kolegów z 4b pokonały 46 długości basenu. Po tym pięknym wyczynie udały się na zapracowany odpoczynek tzn. do jacuzzi i na zjeżdżalnię. Około godziny 21 na basen przyjechał Mikołaj , któremu uczniowie wręczyli laurkę z życzeniami i szkatułkę z zebranymi pieniążkami.

reklama

Była to ich pierwsza tak duża działalność charytatywna, którą zdali na 6+, ale już rodzice i uczniowie zapowiadają, że szykują się do następnej akcji "Dla Zuzi", która odbędzie się 17 grudnia br. podczas ubierania choinek w rynku.

Uczniowie klasy 1c z wychowawczynią bardzo serdecznie dziękują wszystkim, którzy tak chętnie i licznie włączyli się do akcji i przyczynili się do zebrania tak dużej kwoty w ciągu 1h- 621,50 gr.

"Żyć to znaczy pomagać innym. Trzeba się troszczyć o cudze szczęście, by samemu być szczęśliwym". RAOL FOLLEAU

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zapraszamy wszystkie dzieci na...

Zapraszamy wszystkie dzieci na ''Wakacje.słońce.pl''

16 lip.
Konkurs na dyrektorów turkowskich podstawówek...

Konkurs na dyrektorów turkowskich podstawówek...

2 lip.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w...

24 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama