czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Kawęczyn: XII Gminny Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych

Kawęczyn: XII Gminny Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych
 

W hali sportowej w Dobrej odbył się XII Gminny Turniej w piłce nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych organizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Kawęczynie. Do rywalizacji przystąpiło 6 jednostek OSP z terenu Gminy Kawęczyn.

O godzinie 10:00 oficjalnego otwarcia zawodów dokonali: Jan Nowak – Wójt Gminy Kawęczyn, Michał Chachuła – Komendant Gminny i Marcin Mazurek – Wiceprezes ZOG ZOSP RP w Kawęczynie. Organizatorzy postanowili, że zespoły zostaną podzielne na dwie grupy. W wyniku losowania wyłoniono następujące grupy:

reklama

Grupa I: OSP Głuchów, OSP Tokary, OSP Kowale Pańskie
Grupa II: OSP Kawęczyn, OSP Żdżary, OSP Będziechów

Wyniki: 

OSP Głuchów – OSP Tokary 3:2
SP Kawęczyn – OSP Żdżary 6:1
OSP Tokary – OSP Kowale Pańskie 0:1
SP Żdżary – OSP Będziechów 1:3
OSP Kowale Pańskie – OSP Głuchów 0:4
OSP Kawęczyn – OSP Będziechów 2:1

reklama

Mecz o V miejsce

OSP Żdżary – OSP Tokary 1:2

Pierwszy Półfinał

OSP Głuchów – OSP Będziechów 4:0

Drugi Półfinał

OSP Kawęczyn – OSP Kowale Pańskie 3:0

Mecz o III miejsce

OSP Kowale Pańskie – OSP Będziechów 0:0, Rzuty k. 1:2

Finał

OSP Kawęczyn – OSP Głuchów 2:0

Turniej odbył się w atmosferze fair play. Każdy zawodnik mógł skorzystać z kawy i herbaty a także zjeść ciastko, w połowie zawodów wszystkie drużyny udały się na przerwę obiadową. Sędzią głównym był Grzegorz Łakomicki – gminny animator sportu w Dobrej. Zawody były wyrównane, cieszy frekwencja, ponieważ w ostatnich latach w tym turnieju na etapie gminnym liczba drużyn to 4 lub 5. Miejmy nadzieję, że w kolejnych latach będzie ona jeszcze większa. Nieoficjalnym królem strzelców został Damian Gidelski z OSP Głuchów ( 7 bramek). Zwycięzca - OSP Kawęczyn będzie reprezentował Gminę Kawęczyn w rozgrywkach powiatowych, które odbędą się w drugiej połowie stycznia 2018 r.

materiał nadesłany, 

Podobne artykuły

Wideo: Pożar stodoły w Mikulicach

Wideo: Pożar stodoły w Mikulicach

28-05-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama