Mecz: Tulisia Tuliszków vs. MGKS Tur 1921 Turek | 23.09 17:00 | Stadion w Tuliszkowie

niedziela 23 września 2018

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

II miejsce Alberta Jesiołkiewicza na 15th Domenica Cup

II miejsce Alberta Jesiołkiewicza na 15th Domenica Cup - foto: Wielkopolski Klub Sportów Walki Turek - Tuliszków
foto: Wielkopolski Klub Sportów Walki Turek - Tuliszków 

W dniu 10.03.2018 Chorwacka Organizacja IKO Matsushima była organizatorem międzynarodowego turnieju karate "Domenica Cup" w Sveta Nedelja. Uczestniczyło w nim 290 zawodników z 48 ośrodków szkoleniowych karate z 13 krajów: Austrii, Bośni i Hercegowiny, Estonii, Węgier, Włoch, Polski, Słowacji, Hiszpanii, Słowenii, Ukrainy, USA i Chorwacji. Wśród nich znalazła się 5-osobowa reprezentacja IBK Polska w składzie Bartek Nazim, Bartek Branowski, Marysia Szymańska, Natalia Trębicka, a wśród nich zawodnik Wielkopolskiego Klub Sportów Walki w Tuliszkowie - Albert Jesiołkiewicz.

Turniej był silnie obsadzony. Aby wejść do strefy maedalowiej trzeba było wygrać 2 - 3 pojedynki w zależności od kategori wagowej. Doskonale spisał się zawodnik z Tuliszkowa, pokonując 2 Węgrów, w finale spotkał się z zawodnikiem z Chorwacji zajmując ostatecznie 2 miejsce. Z zawodnikami przebywał Hanshi Tomasz Olejnik 8 dan oraz sensej Jacek Szymański 1 dan.

Wyjazd naszego zawodnika do Chorwacji jak i jego przygotowania były możliwe dzięki wsparciu IBK Polska państwu Arlecie i Grzegorzowi Jesiołkiewiczom oraz panu Jakubowi Kowalczykowi z firmy IzoSerwis. WKSW Tuliszków serdecznie dziękuje wszytkim za pomoc i zaangażowanie. Osu!!!

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wideo: Striker Turek trenował z Marcinem...

Wideo: Striker Turek trenował z Marcinem "RÓŻALEM"...

8 wrz.
Karatecy spędzali wakacje w Powidzu

Karatecy spędzali wakacje w Powidzu

5 wrz.
Tuliszków: IV Internarionaler Judo Mazda Cup 2018

Tuliszków: IV Internarionaler Judo Mazda Cup 2018

5 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama