piątek 24 maja 2019

Joanny, Zdenka, Zuzanny

reklama

Noc Samurajów w Klubie Sportów i Sztuk Walk

Noc Samurajów w Klubie Sportów i Sztuk Walk
 

W nocy z 23 na 24 listopada 2018 roku odbyła się XXVI Noc Samurajów w sali Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich obok Osiedla Wyzwolenia.

W nocnym szkoleniu i zabawie uczestniczyło około 80 młodych karateków i judoków z sekcji Klubu. W trakcie wesołej zabawy odbyły się liczne konkursy muzyczne, sprawnościowe, tańca i wiedzy w których uczestniczyli młodzi zawodnicy. Najmłodszy uczestnik Nocy Samurajów miał 4 lata co zostało nagrodzone pamiątkową nagrodą Klubu Sportów i Sztuk Walk, która wręczył Prezes Dariusz Jasiakiewicz. Opiekę nad młodszymi zawodnikami sprawowali Joanna Grzybek, Ariel Więcławek, Waldemar Opitz i Daniel Pakuła. Podziękowania za wsparcie miłej zabawy dla Burmistrza Turku Romualda Antosika, Elżbiety Rosiak, Antoniego Zesiuk, Remigiusza Tomczaka, PGKiM Turek, Jacka Kordylewskiego, Lako Dobra.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Kalejdoskop polskich pieśni i tańców

Kalejdoskop polskich pieśni i tańców

z dzisiaj
Imprezowy zawrót głowy już w ten weekend....

Imprezowy zawrót głowy już w ten weekend. Będzie...

z wczoraj
O Bogu inaczej z Michałem Sobczakiem w...

O Bogu inaczej z Michałem Sobczakiem w bibliotece...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama