piątek 26 kwietnia 2019

Marii, Marzeny, Ryszarda

reklama

Zimowa Akademia Karate i Sportów Walki

Zimowa Akademia Karate i Sportów Walki
 

Koniec ferii to również zakończenie kolejnej edycji Zimowej Akademia Karate i Sportów Walki, które wspierał Burmistrz Turku. Zajęcia odbywały się w Sali Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku przy ul. Powstańców Wielkopolski obok Osiedla Wyzwolenia.

W zajęciach uczestniczyły dzieci z Turku, które trenowały kyokushin karate, judo i samoobronę, a pomiędzy zajęciami prowadzono różnego rodzaju gry i zabawy. Młodzież ćwiczyła podstawowe techniki z zakresu kickboxingu i Muay Thai na klubowym ringu znajdującym się na wyposażonej w worki bokserskie Sali DJ Dojo. Podczas każdych zajęć dzieci i młodzież na koniec treningu otrzymywały okolicznościowe pamiątki i nagrody. Zarząd Klubu składa podziękowania sponsorom i rodzicom, którzy pomagali w realizacji zadania. Zajęcia prowadzili trenerzy i instruktorzy w osobach Dariusz Jasiakiewicz, Dariusz Szymczak, Seweryn Wilczyński i Joanna Grzybek.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Kolejna już

Kolejna już "Noc Samurajów" dla najmłodszych zawodników

16 kw.
Karatecy z Turku na międzynarodowym turnieju....

Karatecy z Turku na międzynarodowym turnieju. Zajęli...

9 kw.
Kolejny Kurs Samoobrony dla Pań zakończony

Kolejny Kurs Samoobrony dla Pań zakończony

4 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama