niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Rusza akrobatyka sportowa w UKS Judo Tuliszków

Rusza akrobatyka sportowa w UKS Judo Tuliszków
 

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia z gimnastyki i akrobatyki sportowej. Jest to nowa sekcja która zajęcia rozpocznie 16 lutego, do tego czasu odbywać się będzie nabór do grup. Zajęcia prowadzić będzie instruktor akrobatyki z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Akrobatyka jest podstawa każdej dyscypliny sportowej.

reklama

Jest świetnym przygotowaniem do uprawiania sportu, ale także uzupełnieniem treningu niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej.  Doskonale rozwija lub poprawia sprawność fizyczna i wszystkie zdolności motoryczne min: sile, gibkość, skoczność, szybkość, wydolność, koordynacje ruchowa.

Dba o ogólny wszechstronny rozwój całego ciała.

  Rozwijają nie tylko ciało, ale tez umysł.

reklama
  • uczą pokonywania własnych słabości, jednoczesne kształtując silny charakter co jest niezbędne w codziennym życiu.
  • umiejętne i ponadprzeciętne zdolności i władanie własnym ciałem dodaje pewności siebie, poprawia
  • samopoczucie, samoocenę i niezwykle pomaga pokonywać przeszkody pojawiające się w życiu.

Podczas zajęć z akrobatyki dbamy nie tylko o stronę fizyczna, pomagamy również dzieciom odnaleźć własną osobowość, kształtować wartości i postawy jakie powinny cechować młodego człowieka, a które niestety zatraca się we współczesnym świecie. Uczymy:

  • współpracy w grupie
  • konsekwencji w dążeniu do celu
  • satysfakcji z sukcesów własnych jak również tych osiąganych przez kolegów i koleżanki.

Trenując swoja ulubiona dyscyplinę sportowa warto się rozwijać. Nie można zapomnieć o wszechstronnym rozwoju swojej sprawności fizycznej, dlatego warto uzupełnić swój trening o akrobatykę. Jest to świetne urozmaicenie codziennego treningu, przy okazji stajemy się wszechstronniejsi. Człowiekowi wszechstronnemu łatwiej osiągnąć sukces i rewelacyjne wyniki w każdej dziedzinie swojej działalności. Warto zauważyć, ze wielu mistrzów sportu swoje pierwsze kroki stawiało zaczynając od akrobatyki, czy gimnastyki sportowej, co miało później ogromny wpływ na ich kariery i osiągane rezultaty.

Zajęcia odbywać się będą w piątki, po zapisach ustalone zostaną godziny pracy w grupach. Szczegółowe informacje dotyczące zajęć: 782-560-182

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Śmiertelny wypadek w Kiszewach. Zderzył się...

Śmiertelny wypadek w Kiszewach. Zderzył się...

16 wrz.
Spotkanie pod hasłem

Spotkanie pod hasłem "Być seniorem - fajnie jest" w...

7 wrz.
W Grzymiszewie powstanie obwodnica. Dla...

W Grzymiszewie powstanie obwodnica. Dla...

2 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama