czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Klub Sportów i Sztuk Walk z Turku na treningach w Warszawie

Klub Sportów i Sztuk Walk z Turku na treningach w Warszawie
 

Sekcja Kickboxingu w Klubie Sportów i Sztuk Walk w sobotę 23.02.2019 odwiedziła hale sportową „Koło” w Warszawie. Klubowicze wzięli udział w treningu z dwiema podopiecznymi jednego z najlepszych trenerów kickboxingu - Jarosławem Rogalą.

Trener poświęcił czas by doszkolić i poprawić błędy jakie widzi u turkowian. Był to mocny trening i intensywne wymiany ciosów w zadaniach jakie przygotował Jarosław Rogala. Dotychczas mieliśmy przyjemność gościć raz trenera Rogale w Turku na sali w SP nr.4 gdzie odbyło sie seminarium 2x2h, a teraz to nasz klub odwiedził matę na której podopieczni trenera Rogali ćwiczą i trenują kickboxing by startować na największych imprezach sportowych.

reklama

Dziękujemy za możliwość treningu i ugoszczenie sekcji kickboxingu z KSiSW Turek na swoim treningu. Mamy nadzieje że nie raz jeszcze będziemy mieli przyjemność zawitać na sali treningowej i szlifować technikę pod okiem tak doświadczonego trenera.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zimowy Turniej Sportów Walki

Zimowy Turniej Sportów Walki

1 lt.
Wesołe ferie z Oyama Karate.

Wesołe ferie z Oyama Karate.

28 st.
Rodzice i karatecy trenowali razem w Klubie...

Rodzice i karatecy trenowali razem w Klubie Sportów...

22 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama