poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Klub Sportów i Sztuk Walk z Turku na treningach w Warszawie

Klub Sportów i Sztuk Walk z Turku na treningach w Warszawie
 

Sekcja Kickboxingu w Klubie Sportów i Sztuk Walk w sobotę 23.02.2019 odwiedziła hale sportową „Koło” w Warszawie. Klubowicze wzięli udział w treningu z dwiema podopiecznymi jednego z najlepszych trenerów kickboxingu - Jarosławem Rogalą.

Trener poświęcił czas by doszkolić i poprawić błędy jakie widzi u turkowian. Był to mocny trening i intensywne wymiany ciosów w zadaniach jakie przygotował Jarosław Rogala. Dotychczas mieliśmy przyjemność gościć raz trenera Rogale w Turku na sali w SP nr.4 gdzie odbyło sie seminarium 2x2h, a teraz to nasz klub odwiedził matę na której podopieczni trenera Rogali ćwiczą i trenują kickboxing by startować na największych imprezach sportowych.

reklama

Dziękujemy za możliwość treningu i ugoszczenie sekcji kickboxingu z KSiSW Turek na swoim treningu. Mamy nadzieje że nie raz jeszcze będziemy mieli przyjemność zawitać na sali treningowej i szlifować technikę pod okiem tak doświadczonego trenera.

materiał nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

6 wrz.
Morskie opowieści młodych karateków i judoków z...

Morskie opowieści młodych karateków i judoków z...

2 wrz.
Sierpniowe treningi w Chorwacji. Tuliszkowscy...

Sierpniowe treningi w Chorwacji. Tuliszkowscy judocy...

24 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama