niedziela 26 maja 2019

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Klub Sportów i Sztuk Walk z Turku na treningach w Warszawie

Klub Sportów i Sztuk Walk z Turku na treningach w Warszawie
 

Sekcja Kickboxingu w Klubie Sportów i Sztuk Walk w sobotę 23.02.2019 odwiedziła hale sportową „Koło” w Warszawie. Klubowicze wzięli udział w treningu z dwiema podopiecznymi jednego z najlepszych trenerów kickboxingu - Jarosławem Rogalą.

Trener poświęcił czas by doszkolić i poprawić błędy jakie widzi u turkowian. Był to mocny trening i intensywne wymiany ciosów w zadaniach jakie przygotował Jarosław Rogala. Dotychczas mieliśmy przyjemność gościć raz trenera Rogale w Turku na sali w SP nr.4 gdzie odbyło sie seminarium 2x2h, a teraz to nasz klub odwiedził matę na której podopieczni trenera Rogali ćwiczą i trenują kickboxing by startować na największych imprezach sportowych.

reklama

Dziękujemy za możliwość treningu i ugoszczenie sekcji kickboxingu z KSiSW Turek na swoim treningu. Mamy nadzieje że nie raz jeszcze będziemy mieli przyjemność zawitać na sali treningowej i szlifować technikę pod okiem tak doświadczonego trenera.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Karatecy z powiatu na zgrupowaniu w Centrum...

Karatecy z powiatu na zgrupowaniu w Centrum...

6 mrz.
Wideo: Nowy teledysk promujący klub Striker z...

Wideo: Nowy teledysk promujący klub Striker z Turku

20 lt.
Zimowa Akademia Karate i Sportów Walki

Zimowa Akademia Karate i Sportów Walki

30 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama