czwartek 17 października 2019

Antonii, Ignacego, Wiktora

reklama
Wzorek

E-sportowy weekend w Turku. Drużyny z całej Polski walczyły o tytuł mistrza

E-sportowy weekend w Turku. Drużyny z całej Polski walczyły o tytuł mistrza
 

W sobotę i niedzielę 16 i 17 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Parkowej w Turku odbyła się 10 edycja SUPER GAME e-sport. W turnierjch wzięło udział 28 drużyn z całej Polski.

Turek SUPER GAME e-sport gościł drugi raz z rzędu. W evencie, który cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta, pojawiły się również drużyny oraz reprezentacje szkół z całej Polski. Najważniiejszer turnieje to: HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie, które odbywały się w grze Counter Strike Global Offensive. Z dobrej strony mogła się pokazać również płeć piękna w turnieju SUPER GIRLS e-sport. Poza nimi zostały również rozegrane turnieje indywidualne w: FIFA 19, League of Legends czy Quake Champions. Dla odwiedzających przygotowano dużo atrakcji, takich jak strefa free to play czy możliwość rywalizacji na symulatorze samochodowym Gran Turismo Sport, w którym do wygrania był gamingowy fotel marki Quersus. Firma HIRO zapewniała superszybkie, gamingowe komputery, które mógł przetestować każdy uczestnik wydarzenia, natomiast firma LG dostarczyła monitory, dzięki którym można było obejrzeć niezwykle płynną grę dzięki technologii 144 lub 240 Hz.

reklama

Wyniki turniejów:

LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie: I miejsce AZS UEK SMS KRAKÓW, II miejsce Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu, III miejsce Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni.

HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie: I miejsce - Rekord Gaming Black, II miejsce - Young Talents, III miejsce - Bobaski Malutkie.

reklama

SUPER GIRLS e-sport: I miejsce - Duchy Kuchenne, II miejsce - Team Saiprah, III miejsce – GMWolves.

FIFA 19: I miejsce - Patryk Mądrachowski, II miejsce - Tomasz Perliński, III miejsce - Kacper Karpiński.

Wydarzenie odbyło się dzięki sponsoorm i partnerom, którymi byli: HIRO, Quersus, LG, NTT System, sklep.ntt.pl, Patriot, Viper Gaming, iBOX, OBDACH - pokrycia dachowe, Termy Uniejów, Soft-PC, Teetres Esport Clothing oraz Pukawka.pl. Współorganizatorem imprezy był Urząd Miejski w Turku.

Podobne artykuły

Gminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Brudzewie

Gminny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich w Brudzewie

z dzisiaj
Dwa złota i dwa brązy zdobyli Judocy z UKS Judo...

Dwa złota i dwa brązy zdobyli Judocy z UKS Judo w...

11 paźd.
IX osiedlowy turniej siatkówki plażowej o...

IX osiedlowy turniej siatkówki plażowej o puchar...

20 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama