czwartek 19 września 2019

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama
Wzorek

UKS Judo Tuliszków na turnieju w Lesznie

UKS Judo Tuliszków na turnieju w Lesznie
 

W dniu 18 maja br. zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie wystartowali w XXIV Turnieju Judo z okazji Dni Leszna. Impreza zorganizowana została przez UKS Dwunastkę Leszno, Okręgowy Związek Judo w Poznaniu i Miasto Leszno.

Turniej rozgrywany był dla kategorii wiekowych U10, U12, U14 i U16. Sekcje tuliszkowskich judoków reprezentowało dziesięciu zawodników: Natalia Poprawska, Katarzyna Konieczka, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Majka Poprawska, Łucja Pawlicka, Klaudia Tomaszewska, Jakub Moksik i Jan Antoniewicz. Zawodnicy wrócili do Tuliszkowa z dobrymi wynikami, bowiem każdy z zawodników zdobył miejsce na podium. Turniej zaliczany był do rankingu OZJ w Poznaniu. Zawodnicy za zajęte miejsca na podium otrzymali statuetki, medale i dyplomy.

reklama

Wyjazd wspierał p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, p. Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Tomasz Glanc, firma PosGlanc i p. Józef Andrzejewski, Hurtownia Artykułów Przemysłowych.

Trener sekcji - Michał Gaj
materiał nadesłany

Podobne artykuły

IX osiedlowy turniej siatkówki plażowej o...

IX osiedlowy turniej siatkówki plażowej o puchar...

20 sierp.
KWP Poznań wygrywa Mistrzostw Wielkopolskiej...

KWP Poznań wygrywa Mistrzostw Wielkopolskiej Policji...

25 czerw.
Oranje Sport Turek na Międzynarodowym Turnieju...

Oranje Sport Turek na Międzynarodowym Turnieju w...

25 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama