środa 26 czerwca 2019

Jana, Pauliny, Rudolfiny

reklama

UKS Judo Tuliszków na turnieju w Lesznie

UKS Judo Tuliszków na turnieju w Lesznie
 

W dniu 18 maja br. zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie wystartowali w XXIV Turnieju Judo z okazji Dni Leszna. Impreza zorganizowana została przez UKS Dwunastkę Leszno, Okręgowy Związek Judo w Poznaniu i Miasto Leszno.

Turniej rozgrywany był dla kategorii wiekowych U10, U12, U14 i U16. Sekcje tuliszkowskich judoków reprezentowało dziesięciu zawodników: Natalia Poprawska, Katarzyna Konieczka, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Majka Poprawska, Łucja Pawlicka, Klaudia Tomaszewska, Jakub Moksik i Jan Antoniewicz. Zawodnicy wrócili do Tuliszkowa z dobrymi wynikami, bowiem każdy z zawodników zdobył miejsce na podium. Turniej zaliczany był do rankingu OZJ w Poznaniu. Zawodnicy za zajęte miejsca na podium otrzymali statuetki, medale i dyplomy.

reklama

Wyjazd wspierał p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, p. Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Tomasz Glanc, firma PosGlanc i p. Józef Andrzejewski, Hurtownia Artykułów Przemysłowych.

Trener sekcji - Michał Gaj
materiał nadesłany

Podobne artykuły

KWP Poznań wygrywa Mistrzostw Wielkopolskiej...

KWP Poznań wygrywa Mistrzostw Wielkopolskiej Policji...

z wczoraj
Oranje Sport Turek na Międzynarodowym Turnieju...

Oranje Sport Turek na Międzynarodowym Turnieju w...

z wczoraj
Zjednoczeni wygrywają w tegorocznym Osiedlowym...

Zjednoczeni wygrywają w tegorocznym Osiedlowym...

26 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama