poniedziałek 19 sierpnia 2019

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

Licealistki mistrzyniami rejonu konińskiego w Plażowej Piłce Siatkowej

Licealistki mistrzyniami rejonu konińskiego w Plażowej Piłce Siatkowej - źródło: I LO w Turku
źródło: I LO w Turku 

„Plażówka” to odmiana standardowej formy sportu, jakim jest piłka siatkowa, znana wszystkim  zwłaszcza w obliczu wysokiej temperatury i słonecznej pogody. W zeszły piątek, 24 maja odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Plażowej Piłce Siatkowej, podczas których zwycięstwo odniosły reprezentantki I Liceum Ogólnokształcącego w Turku pod opieką  Katarzyny Małachowskiej – Klaudia Jasiak, Kamila Matuszak oraz Aleksandra Kąpielska, awansując jednocześnie do Mistrzostw Wielkopolski.

„Zawody przebiegły bez jakichkolwiek problemów technicznych czy kontuzji, a pogoda była niemalże idealna do siatkówki plażowej.  Pierwszy mecz w grupie z Sompolnem niestety przegrałyśmy, lecz następny już poszedł o wiele lepiej, co przyniosło nam pewne wyjście z grupy. W meczu finałowym spotkałyśmy się z dziewczynami z naszego pierwszego spotkania – pomimo tego, że wcześniej z nami wygrały, tym razem było odwrotnie, co zapewniło nam awans do Mistrzostw Wielkopolski z pierwszego miejsca w rejonie. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, szczególnie, że w tym składzie grałyśmy ze sobą dopiero drugi raz” – komentuje Klaudia Jasiak, nieukrywająca radości ze zwycięstwa.

reklama

Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Siatkowej już 5 czerwca we Wrześni. Trzymamy kciuki za dziewczyny – niech ta dobra passa trwa i prowadzi was do kolejnych zwycięstw!

JM

Podobne artykuły

Wideo: Fani latających modeli wodnosamolotów...

Wideo: Fani latających modeli wodnosamolotów wzięli...

23 lip.
OSP i KDP Kalinowa zdominowały zawody...

OSP i KDP Kalinowa zdominowały zawody...

30 czerw.
Rafa Jeziorsko SUP Race 2019 już w ten weekend!

Rafa Jeziorsko SUP Race 2019 już w ten weekend!

28 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama