poniedziałek 19 sierpnia 2019

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

Brązowy medal dla UKS Piątka Turek w Finale Mistrzostw Wielkopolski w minisiatkówce

Brązowy medal dla UKS Piątka Turek w Finale Mistrzostw Wielkopolski w minisiatkówce - źródło: UKS Piątka Turek
źródło: UKS Piątka Turek 

Młodzieńcza energia, talent, ambicje - siatkarki z UKS Piątka Turek nieustannie wykorzystują swój potencjał biorąc udział w rozmaitych zawodach i przynosząc sukcesy. Tym razem, po zdobyciu II miejsca w półfinale Mistrzostw Wielkopolski w mini piłce siatkowej dziewcząt w Środzie Wielkopolskiej awansowały do wielkiego finału w Rokietnicy odbywającego się 2 czerwca, w którym końcowo zajęły III miejsce.

Tzw. „minisiatkówka” to najmłodsza odmiana piłki siatkowej, przeznaczona głównie dla dzieci w wieku 7-12 lat, rozgrywana w zespołach dwu, trzy i czteroosobowych, na zmniejszonym boisku. Drużynę UKS Piątka Turek w tej dziedzinie reprezentowały Nikola Sakowska, Aleksandra Gawrońska, Nadia Pakuła, które rywalizowały w kategorii dwójek z 12 najlepszymi zespołami z całej Wielkopolski.

reklama

Po zdobyciu brązu w Finale Mistrzostw Wielkopolski w mini siatkówce Kinder+Sport dziewczyny zdecydowanie zasłużyły na odpoczynek i regenerację. Wiemy jednak, że mają one apetyt na więcej i wypatrują kolejnych okazji, aby osiągać sukcesy. Gratulujemy młodym siatkarkom z UKS Piątka Turek i ich trenerom – życzymy jak najwięcej powodów do dumy i radości oraz spełnienia największych sportowych marzeń!

JM

Podobne artykuły

Wideo: Fani latających modeli wodnosamolotów...

Wideo: Fani latających modeli wodnosamolotów wzięli...

23 lip.
OSP i KDP Kalinowa zdominowały zawody...

OSP i KDP Kalinowa zdominowały zawody...

30 czerw.
Rafa Jeziorsko SUP Race 2019 już w ten weekend!

Rafa Jeziorsko SUP Race 2019 już w ten weekend!

28 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama