poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Brązowy medal dla UKS Piątka Turek w Finale Mistrzostw Wielkopolski w minisiatkówce

Brązowy medal dla UKS Piątka Turek w Finale Mistrzostw Wielkopolski w minisiatkówce - źródło: UKS Piątka Turek
źródło: UKS Piątka Turek 

Młodzieńcza energia, talent, ambicje - siatkarki z UKS Piątka Turek nieustannie wykorzystują swój potencjał biorąc udział w rozmaitych zawodach i przynosząc sukcesy. Tym razem, po zdobyciu II miejsca w półfinale Mistrzostw Wielkopolski w mini piłce siatkowej dziewcząt w Środzie Wielkopolskiej awansowały do wielkiego finału w Rokietnicy odbywającego się 2 czerwca, w którym końcowo zajęły III miejsce.

Tzw. „minisiatkówka” to najmłodsza odmiana piłki siatkowej, przeznaczona głównie dla dzieci w wieku 7-12 lat, rozgrywana w zespołach dwu, trzy i czteroosobowych, na zmniejszonym boisku. Drużynę UKS Piątka Turek w tej dziedzinie reprezentowały Nikola Sakowska, Aleksandra Gawrońska, Nadia Pakuła, które rywalizowały w kategorii dwójek z 12 najlepszymi zespołami z całej Wielkopolski.

reklama

Po zdobyciu brązu w Finale Mistrzostw Wielkopolski w mini siatkówce Kinder+Sport dziewczyny zdecydowanie zasłużyły na odpoczynek i regenerację. Wiemy jednak, że mają one apetyt na więcej i wypatrują kolejnych okazji, aby osiągać sukcesy. Gratulujemy młodym siatkarkom z UKS Piątka Turek i ich trenerom – życzymy jak najwięcej powodów do dumy i radości oraz spełnienia największych sportowych marzeń!

JM

Podobne artykuły

 UKS

UKS "Piątka" Turek czwartą drużyną Kadetek w...

29 lt.
Malanów zdominował Mistrzostwa Powiatu...

Malanów zdominował Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w...

19 lt.
Zimowy Turniej Sportów Walki

Zimowy Turniej Sportów Walki

1 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama