wtorek 19 listopada 2019

Elżbiety, Faustyny, Pawła

reklama
Wzorek

Pełne atrakcji "Wakacje z Judo" dobiegły końca

Pełne atrakcji
 

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie po raz kolejny prowadził podczas dni wolnych od szkoły zajęcia sportowo – rekreacyjne ,,Wakacje z Judo’’. Zajęcia odbywały się w sierpniu, a w lipcu klub organizował obozy letnie i wycieczki.

Program zajęć wakacyjnych był rozbudowany, przez każdy uczestnik mógł coś znaleźć dla siebie. Zajęcia sportowe odbywały się z podziałem na grupy, pierwsza 5-10 lat i druga dzieci powyżej 10 lat. W każdej grupie nie brakło zajęć z gimnastyki podstawowej, akrobatyki sportowej jak i w grupie starszej treningu Judo. W sierpniu odbył się Trening z Mistrzem, a gościem który zawitał do Tuliszkowa był brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich, Marian Tałaj. Sportowiec poprowadził zajęcia dla obydwóch grup i opowiedział o swojej karierze zawodniczej oraz o poświęceniu, jakie musiał włożyć aby osiągnąć swój sukces.

reklama

Pod koniec sierpnia 30 osobowa grupa udała się do parku trampolin GoJump we Wrocławiu, gdzie przez dwie godziny każdy z uczestników mógł korzystać ze sporej dawki atrakcji.

Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych podczas wakacji był bezpłatne  i wspierane był przez Burmistrza Miasta Tuliszków, Krzysztofa Romana oraz sponsora klubu, Jakuba Kowalczyka (firma IzoSerwis). Trenerem sekcji jest Michał Gaj.

Materiał nadesłany.

reklama

 

Podobne artykuły

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na szkoleniach w...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na szkoleniach w Bytomiu

13 list.
Czas na książkę:

Czas na książkę: "Tajemnica diabelskiego kręgu" Anny...

30 paźd.
Sukces zawodników UKS Judo z Tuliszkowa na...

Sukces zawodników UKS Judo z Tuliszkowa na...

24 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama