czwartek 26 listopada 2020

Leona, Leonarda, Lesławy

reklama

Pełne atrakcji "Wakacje z Judo" dobiegły końca

Pełne atrakcji
 

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie po raz kolejny prowadził podczas dni wolnych od szkoły zajęcia sportowo – rekreacyjne ,,Wakacje z Judo’’. Zajęcia odbywały się w sierpniu, a w lipcu klub organizował obozy letnie i wycieczki.

Program zajęć wakacyjnych był rozbudowany, przez każdy uczestnik mógł coś znaleźć dla siebie. Zajęcia sportowe odbywały się z podziałem na grupy, pierwsza 5-10 lat i druga dzieci powyżej 10 lat. W każdej grupie nie brakło zajęć z gimnastyki podstawowej, akrobatyki sportowej jak i w grupie starszej treningu Judo. W sierpniu odbył się Trening z Mistrzem, a gościem który zawitał do Tuliszkowa był brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich, Marian Tałaj. Sportowiec poprowadził zajęcia dla obydwóch grup i opowiedział o swojej karierze zawodniczej oraz o poświęceniu, jakie musiał włożyć aby osiągnąć swój sukces.

reklama

Pod koniec sierpnia 30 osobowa grupa udała się do parku trampolin GoJump we Wrocławiu, gdzie przez dwie godziny każdy z uczestników mógł korzystać ze sporej dawki atrakcji.

Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych podczas wakacji był bezpłatne  i wspierane był przez Burmistrza Miasta Tuliszków, Krzysztofa Romana oraz sponsora klubu, Jakuba Kowalczyka (firma IzoSerwis). Trenerem sekcji jest Michał Gaj.

Materiał nadesłany.

reklama

 

Podobne artykuły

Konkurs plastyczny w UKS Judo Tuliszków

Konkurs plastyczny w UKS Judo Tuliszków

30 paźd.
Zawodnicy UKS Judo na memoriale w Poznaniu

Zawodnicy UKS Judo na memoriale w Poznaniu

28 paźd.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na Ogólnopolskiej...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na Ogólnopolskiej...

26 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama