czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Klub Sportów i Sztuk Walk ogłasza nabór

Klub Sportów i Sztuk Walk ogłasza nabór
 

Klub Sportów i Sztuk Walk (Stowarzyszenie bez działalności gospodarczej) rozpoczyna nowy nabór do sekcji sportowych karate kyokushin, kickboxingu, judo. Zajęcia obywają się w różnych sekcjach podzielonych na wiek i umiejętności. Treningi odbywają się w specjalistycznej Sali sportów walki przy ulicy Powstańców Wielkopolskich czerwone drzwi.

Nadzór nad  szkoleniem prowadzi Polski Związek i Okręgowy Związek w Poznaniu. Oferujemy profesjonalne szkolenie prowadzone przez trenerów i instruktorów w wykształceniem pedagogicznym . Posiadamy 40 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W tym roku nowość  grupa przedszkolaków + rodzice. Klub jest 10 krotny Drużynowym Mistrzem Polski , zawodnicy to medaliści Polski, Pucharu Polski, Wielkopolski oraz Mistrzostw i Pucharu Świata . Trenerzy  uczestniczą co cztery lata  w systematycznych  szkoleniach w Tokio i innych częściach świata.

reklama

Szczegółowe informację można uzyskać w sekretariacie Klubu tel. 693 714 490. Wspieraj dziecko, a sam spełniaj marzenia.

materiał nadesłany

Klub Sportów i Sztuk Walk ogłasza nabór

Podobne artykuły

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do...

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do sezonu

10 sierp.
Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama