SESJA RADY MIASTA - OGLĄDAJ NA ŻYWO

piątek 22 listopada 2019

Cecylii, Jonatana, Marka

reklama
Wzorek

Klub Sportów i Sztuk Walk ogłasza nabór

Klub Sportów i Sztuk Walk ogłasza nabór
 

Klub Sportów i Sztuk Walk (Stowarzyszenie bez działalności gospodarczej) rozpoczyna nowy nabór do sekcji sportowych karate kyokushin, kickboxingu, judo. Zajęcia obywają się w różnych sekcjach podzielonych na wiek i umiejętności. Treningi odbywają się w specjalistycznej Sali sportów walki przy ulicy Powstańców Wielkopolskich czerwone drzwi.

Nadzór nad  szkoleniem prowadzi Polski Związek i Okręgowy Związek w Poznaniu. Oferujemy profesjonalne szkolenie prowadzone przez trenerów i instruktorów w wykształceniem pedagogicznym . Posiadamy 40 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W tym roku nowość  grupa przedszkolaków + rodzice. Klub jest 10 krotny Drużynowym Mistrzem Polski , zawodnicy to medaliści Polski, Pucharu Polski, Wielkopolski oraz Mistrzostw i Pucharu Świata . Trenerzy  uczestniczą co cztery lata  w systematycznych  szkoleniach w Tokio i innych częściach świata.

reklama

Szczegółowe informację można uzyskać w sekretariacie Klubu tel. 693 714 490. Wspieraj dziecko, a sam spełniaj marzenia.

materiał nadesłany

Klub Sportów i Sztuk Walk ogłasza nabór

Podobne artykuły

Karatecy z całej Polski walczyli w Turku

Karatecy z całej Polski walczyli w Turku

18 list.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na szkoleniach w...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na szkoleniach w Bytomiu

13 list.
Klub Sportów i Sztuk Walk na Mistrzostwach...

Klub Sportów i Sztuk Walk na Mistrzostwach Okręgu...

2 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama