sobota 19 października 2019

Michaliny, Michała, Piotra

reklama
Wzorek

Nocne szkolenie samurajów w Klubie Sportów i Sztuk Walk

Nocne szkolenie samurajów w Klubie Sportów i Sztuk Walk
 

W noc piątkową odbyło się kolejne nocne szkolenie samurajów organizowane przez Klub Sportów i Sztuk Walk od 2010 roku w siedzibie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Tym razem zawodnicy sportów walk od 6 do 10 lat mogli biwakować, trenować i  bawić się na macie od godziny 22.00 do godziny 8.00.

Obyły się gry oraz zabawy sprawnościowe. Nie zabrakło również konkursów  na najlepszy dziecięcy dowcip, taniec oraz najlepszą piosenkę klubową. Po konkursach odbyła się dyskoteka do białego rana. Uczestnicy nocnego szkolenia  i filmy szkoleniowe dla najmłodszych karate i judo. Gościnnie w zajęciach uczestniczyli zawodnicy z gminy Kawęczyn i Tuliszków. Najlepsi i najzabawniejsi otrzymali nagrody ufundowane przez Prezesa Klubu Dariusza Jasiakiewicza i Daniela Pakułę.  W trakcie nocnych działań nie zabrakło niespodzianki ufundowanej przez przyjaciela klubu firmę Zesiuk.  Smakowite lody były pochłaniane w mgnieniu oka i cieszyły się bardzo dużym „smacznym zainteresowaniem w trakcie  nocnych działań ludożerców omówiono również najbliżej plany startowe w 4 turniejach ogólnopolskich i mistrzostwach  oraz w seminariach szkoleniowych w Warszawie i Tokio.

reklama

Informujemy, że nadal prowadzimy nabór do nowych sekcji wiekowych klubów. Nowością jest sekcja dla przedszkolaków, która cieszy się dużym zainteresowaniem . Podziękowania również dla Burmistrza Turku i Prezesa PGKiM w Turku, radnemu miejskiemu  Pawłowi Kwiatkowskiemu, PTZN, SP 4, SP 5,  SP 1 oraz OSP w Turku za wsparcie i współpracę naszych klubowych sekcji. 

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Dobry występ zawodników Klubu Sportów i Sztuk...

Dobry występ zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk w...

9 paźd.
Klub Sportów i Sztuk Walk ogłasza nabór

Klub Sportów i Sztuk Walk ogłasza nabór

9 wrz.
Najmłodsi karatecy trenowali nad Jeziorem...

Najmłodsi karatecy trenowali nad Jeziorem Powidzkim...

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama