czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

3 zawodniczki Ladies Football Academy Turek powołane do kadry.

3 zawodniczki Ladies Football Academy Turek powołane do kadry.
 

Ladies Football Academy Turek udowadnia, że piłka nożna to nie tylko sport dla mężczyzn. Dziewczyny z lokalnego klubu odnoszą kolejne sukcesy. Tym razem 3 zawodniczki LFA zostały powołane na zgrupowanie kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Ladies Football Academy Turek to inicjatywa, z którą organizatorzy wyszli w ubiegłym roku w październiku. Podczas ponad rocznej kariery klubu zdążyli odnieść wiele sukcesów. Jak dotąd dziewczęta świetnie radzą sobie w rozgrywkach ligowych. W bieżącym sezonie zajmują pierwsze miejsce w tabeli, podczas rozegranych 9 meczów nie odniosły one ani jednej porażki.

reklama

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsze powołanie w historii klubu. W marcu tego roku kadra naszego województwa zainteresowała się Esterą Maleszą. Tym razem w gronie 22 zawodniczek z całej Wielkopolski znalazły się 3 piłkarki Ladies Football Academy Turek: Wiktoria Wypych, Julia Bartczak oraz Zuzanna Pakuła, która weźmie udział w zgrupowaniu dla najbardziej wyróżniających się zawodniczek z rocznika 2008. Gratulujemy!

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

3 sierp.
Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

27 lip.
I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020...

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020 już w...

23 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama