czwartek 23 stycznia 2020

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

3 zawodniczki Ladies Football Academy Turek powołane do kadry.

3 zawodniczki Ladies Football Academy Turek powołane do kadry.
 

Ladies Football Academy Turek udowadnia, że piłka nożna to nie tylko sport dla mężczyzn. Dziewczyny z lokalnego klubu odnoszą kolejne sukcesy. Tym razem 3 zawodniczki LFA zostały powołane na zgrupowanie kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Ladies Football Academy Turek to inicjatywa, z którą organizatorzy wyszli w ubiegłym roku w październiku. Podczas ponad rocznej kariery klubu zdążyli odnieść wiele sukcesów. Jak dotąd dziewczęta świetnie radzą sobie w rozgrywkach ligowych. W bieżącym sezonie zajmują pierwsze miejsce w tabeli, podczas rozegranych 9 meczów nie odniosły one ani jednej porażki.

reklama

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsze powołanie w historii klubu. W marcu tego roku kadra naszego województwa zainteresowała się Esterą Maleszą. Tym razem w gronie 22 zawodniczek z całej Wielkopolski znalazły się 3 piłkarki Ladies Football Academy Turek: Wiktoria Wypych, Julia Bartczak oraz Zuzanna Pakuła, która weźmie udział w zgrupowaniu dla najbardziej wyróżniających się zawodniczek z rocznika 2008. Gratulujemy!

Podobne artykuły

Policjanci z całego powiatu walczyli o puchar...

Policjanci z całego powiatu walczyli o puchar...

21 st.
Strzelali gole dla chorych dzieci czyli...

Strzelali gole dla chorych dzieci czyli charytatywny...

15 st.
Finał pierwszej edycji Halowej Ligi...

Finał pierwszej edycji Halowej Ligi Miejsko-Gminnej

16-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama