czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Sportowe Mikołajki z Moniką Pyrek.

Sportowe Mikołajki z Moniką Pyrek.
 

Dnia 5 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Parkowej 3 w Turku odbyły się Mikołajki na Sportowo. W wydarzeniu zorganizowanym udział wzięli uczniowie szkół podstawowych oraz Monika Pyrek.

Organizatorami alternatywnych lekcji WF-u są Stowarzyszenie Kopernik Plus oraz Fundacja Moniki Pyrek w ramach programu „Kinder+Sport”. Niezwykłym gościem była Monika Pyrek-trzykrotna medalistka Mistrzostw Świata w skoku o tyczce. To, co odróżnia te lekcje od innych to fakt wykorzystania podczas ich elektroniki i wirtualnej rzeczywistości.

reklama

Podczas każdej lekcji przeprowadzona została rozgrzewka oraz pogawędka o wpływie sportu na życie człowieku, znacznie tego w młodym wieku. Później uczniowie podzieleni na 10 dziewięcioosobowych grup ćwiczyły na symulatorach sportowych pod okiem instruktorów oraz Moniki Pyrek. Uczestnicy mieli okazje między innymi: zagrać w koszykówkę z wykorzystaniem interaktywnego systemu wspomagającego trening rzutowy, pobiec na 20 metrów z elektronicznym pomiarem czasu czy przeciągnąć linę z wykorzystaniem elektronicznego symulatora.

Podobne artykuły

Czarne Diabły wygrywają w tegorocznym Turnieju...

Czarne Diabły wygrywają w tegorocznym Turnieju...

08-12-2019
Wideo: Alternatywne lekcje WF-u z Moniką Pyrek...

Wideo: Alternatywne lekcje WF-u z Moniką Pyrek już w...

29-11-2019
Wideo: Alternatywna lekcja WF z Moniką Pyrek

Wideo: Alternatywna lekcja WF z Moniką Pyrek

06-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama