środa 15 lipca 2020

Henryka, Igi, Włodzimierza

reklama

Rodzice i karatecy trenowali razem w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku

Rodzice i karatecy trenowali razem w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku
 

Pierwszy raz w 39 letniej historii Klubu Sportów i Sztuk Walk Karate Kyokushin w Turku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich,  odbył się trening rodzinny dla najmłodszych. Kilkunastu rodziców miało możliwość trenowania wspólnie ze swoimi dziećmi elementy karate kyokushin i samoobrony. 

Podczas spotkania była także możliwość wspólnej zabawy i ćwiczeń gimnastycznych rodziców pod nadzorem swoich malusińskich.  Podczas treningu był również czas na zabawę i mnóstwo śmiechu, który jest bardzo zdrowy.  Celem treningu rodzinnego była integracja i zbliżenie się w  rodzinie  poprzez  realizację wspólne pasję, której zaczyna brakować .  Najważniejsze, że wszyscy biorący udział w zajęciach  mogli poczuć atmosferę mistycyzmu rodem z dalekiego wschodu. Pozytywnym aspektem tego wszystkiego  było  fajne zmęczenie  i  wiara  w to , że każdy da radę być innym człowiekiem w tej gonitwie materialnej, gdzie  brakuje  czasu dla swojego dziecka.

reklama

Najgorsze jest to, że  często widać  zaniechanie  w wspierania swojego dziecka w rozwijaniu swoich  pasji dziecięco młodzieńczych – dlatego brawo i szacunek  dla tych rodziców, którzy wspierają swoje dzieci w pasji uprawiania karate w Klubie Sportów i Sztuk Walk z 40 letnią tradycją. 

materiał nadesłany

Rodzice i karatecy trenowali razem w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku

Podobne artykuły

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów...

Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów i...

26 czerw.
Egzamin karateków na stopnie szkoleniowe kyu

Egzamin karateków na stopnie szkoleniowe kyu

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama