Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

czwartek 06 października 2022

Artura, Fryderyki, Petry

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Zakopanem

Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Zakopanem
 

W dniach 25 stycznia - 1 luty, około 50 osobowa grupa zawodników Judo i Akrobatyki Sportowej z Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Judo’’ w Tuliszkowie oraz dzieci z Gminy i Miasta w Tuliszkowie przebywała na obozie Judo, Akrobatyki Sportowej i obozie narciarskim w miejscowości Murzasichle k/ Zakopanego. 

Wspaniałe widoki panoramy Tatr, świeże powietrze oraz wiele innych atrakcji czekało na zawodników sekcji. Jak każdego roku, organizowany był  wyjazd w bardzo atrakcyjne miejsce, zgrupowanie było prowadzone przez trenerów Judo Michała Gaja (2 Dan) i Mariana Tałaja (7 Dan) , brązowego medalisty Igrzysk Olimpijskich oraz trenerkę gimnastyki sportowej, Darię Dąbrowską.

reklama

Podczas obozu codziennie odbywał się poranny rozruch na powietrzu, marszobieg i stretching był odpowiednią dawką energii do śniadania. Poza porannym rozruchem  odbywały się dwa treningi dla grup akrobatyki z podziałem na grupę zaawansowana i podstawową oraz zawodników Judo. 

W każdym dniu zaplanowane były również inne atrakcje, oprócz zajęć sportowych uczestnicy zwiedzali Pustynie Błędowską i Zamek Ogrodzieniec, Zakopane, a w tym Zamek Tatrzański, Lodowy Labirynt, Wielką Krokiew, Krupówki. W dniach odpoczynku od treningów odbyły się wędrówki górskie na Polane Rusinową, gdzie uczestnicy podziwiali piękne krajobrazy Tatr. Uczestnicy obozu uczyli się i doskonalili jazdę na nartach na różnych stokach, m.in. stacja narciarska Hajduk, Murzasichle-Ski.  W każdym dniu zaplanowane były również inne atrakcje, oprócz zajęć sportowych uczestnicy uczyli się i doskonalili jazdę na łyżwach i nartach pod okiem instruktora, w wolnych chwilach jeździli również na snowtubingu, co zapewniło wszystkim wiele radości i wspaniałej zabawy po zajęciach. 

Podczas obozu odbył się konkurs czystości, gdzie uczestnicy każdego dnia byli kontrolowani i oceniani za porządek w pokoju, na końcu obozu najlepszy pokój został nagrodzony upominkami.

Podczas podsumowania zawodników trener Marian Tałaj nominował na wyższy stopień Judo 3 kyu (zielony pas) Klaudie Tomaszewska, Łucję Pawlicką, Majkę Poprawska i Marie Pakulską.

reklama

Chciałbym podziękować głównemu sponsorowi naszej sekcji; IzoSerwis – Jakubowi Kowalczyk i , dzięki któremu w głównej mierze dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie, niezwykle atrakcyjnie i zdrowo oraz dzięki ich pomocy koszty obozu dla dzieci były niskie. 

Trener sekcji– Michał Gaj

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6

Podobne artykuły

Wrócili z brązowym medalem. Tuliszkowscy judocy...

Wrócili z brązowym medalem. Tuliszkowscy judocy na...

3 paźd.
Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka...

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka Kujawy...

26 wrz.
Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

15 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama