niedziela 25 października 2020

Ingi, Maurycego, Sambora

reklama

Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Zakopanem

Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Zakopanem
 

W dniach 25 stycznia - 1 luty, około 50 osobowa grupa zawodników Judo i Akrobatyki Sportowej z Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Judo’’ w Tuliszkowie oraz dzieci z Gminy i Miasta w Tuliszkowie przebywała na obozie Judo, Akrobatyki Sportowej i obozie narciarskim w miejscowości Murzasichle k/ Zakopanego. 

Wspaniałe widoki panoramy Tatr, świeże powietrze oraz wiele innych atrakcji czekało na zawodników sekcji. Jak każdego roku, organizowany był  wyjazd w bardzo atrakcyjne miejsce, zgrupowanie było prowadzone przez trenerów Judo Michała Gaja (2 Dan) i Mariana Tałaja (7 Dan) , brązowego medalisty Igrzysk Olimpijskich oraz trenerkę gimnastyki sportowej, Darię Dąbrowską.

reklama

Podczas obozu codziennie odbywał się poranny rozruch na powietrzu, marszobieg i stretching był odpowiednią dawką energii do śniadania. Poza porannym rozruchem  odbywały się dwa treningi dla grup akrobatyki z podziałem na grupę zaawansowana i podstawową oraz zawodników Judo. 

W każdym dniu zaplanowane były również inne atrakcje, oprócz zajęć sportowych uczestnicy zwiedzali Pustynie Błędowską i Zamek Ogrodzieniec, Zakopane, a w tym Zamek Tatrzański, Lodowy Labirynt, Wielką Krokiew, Krupówki. W dniach odpoczynku od treningów odbyły się wędrówki górskie na Polane Rusinową, gdzie uczestnicy podziwiali piękne krajobrazy Tatr. Uczestnicy obozu uczyli się i doskonalili jazdę na nartach na różnych stokach, m.in. stacja narciarska Hajduk, Murzasichle-Ski.  W każdym dniu zaplanowane były również inne atrakcje, oprócz zajęć sportowych uczestnicy uczyli się i doskonalili jazdę na łyżwach i nartach pod okiem instruktora, w wolnych chwilach jeździli również na snowtubingu, co zapewniło wszystkim wiele radości i wspaniałej zabawy po zajęciach. 

Podczas obozu odbył się konkurs czystości, gdzie uczestnicy każdego dnia byli kontrolowani i oceniani za porządek w pokoju, na końcu obozu najlepszy pokój został nagrodzony upominkami.

reklama

Podczas podsumowania zawodników trener Marian Tałaj nominował na wyższy stopień Judo 3 kyu (zielony pas) Klaudie Tomaszewska, Łucję Pawlicką, Majkę Poprawska i Marie Pakulską.

Chciałbym podziękować głównemu sponsorowi naszej sekcji; IzoSerwis – Jakubowi Kowalczyk i , dzięki któremu w głównej mierze dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie, niezwykle atrakcyjnie i zdrowo oraz dzięki ich pomocy koszty obozu dla dzieci były niskie. 

Trener sekcji– Michał Gaj

Podobne artykuły

Zawodniczki UKS Judo Tuliszków walczyły w...

Zawodniczki UKS Judo Tuliszków walczyły w Pucharze...

29 wrz.
UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do...

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do sezonu

10 sierp.
UKS Judo Tuliszków na Mistrzostwach...

UKS Judo Tuliszków na Mistrzostwach Wielkopolski...

18 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama