Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020 już w sierpniu

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020 już w sierpniu - fot. Tur 1921 Turek
fot. Tur 1921 Turek 

W okresie panującej pandemii i związanych z nią ograniczeń w organizacji imprez masowych wielu kibiców z pewnością narzeka na brak emocji sportowych i wspólnego kibicowania. Ten stan zmieni się niebawem w ramach organizowanego w Turku I Turnieju im. Mariana Donarta, który odbędzie się w dniach 1-2 sierpnia br.

MGKS TUR 1921 Turek oraz producent odzieży sportowej KEEZA zapraszają na turniej piłki nożnej, który odbędzie się na początku sierpnia na Stadionie 1000-lecia w Turku. To pierwsza edycja turnieju im. Mariana Donarta KEEZA CUP 2020 w ramach którego swoje siły sprawdzą młodzieżowe drużyny piłkarskie. Mecze rozgrywane będą w dwóch kategoriach 2004/2005, oraz 2006/2007.

reklama

Udział w imprezie zapowiedziały już m.in. kluby: PTC Pabianice, Sokół Kleczew, Olimpia Koło, Górnik Kłodawa, AP REISS Poznań 2007, AP Młody Lubień Kujawski, MKS Zduńska Wola. Lista jest nadal otwarta a wszystkie zainteresowane kluby mogą zgłaszać swój udział do 27 lipca br. 

Emocji nie zabranie, turniej odbędzie się w formie 11x11 na pełnowymiarowych dwóch boiskach przy ul. Sportowej w Turku. Nagrody funduje między innymi firma KEEZA - partner techniczny turnieju. Zapraszamy wszystkich kibiców złaknionych sportowych emocji 1 i 2 sierpnia na stadion 1000-lecia w Turku.

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020 już w sierpniu

Podobne artykuły

Pucharowa Środa. Awans dla Tura i deklasacja...

Pucharowa Środa. Awans dla Tura i deklasacja...

8 wrz.
Weekend pełen wrażeń!  Zawodnicy Tura 1921...

Weekend pełen wrażeń! Zawodnicy Tura 1921 Turek...

5 wrz.
Przed nami ostatni weekend wakacji! Tylko u nas...

Przed nami ostatni weekend wakacji! Tylko u nas...

26 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama