Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do sezonu

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do sezonu
 

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo rozpoczęli przygotowania do sezonu od siedmiodniowego obozu dochodzeniowego, które poprowadził Marian Tałaj, brązowy medalista Igrzysk olimpijskich w Montrealu.

Podczas zgrupowania odbyły się trzy mikrocykle podzielone na cztero treningowe jednostki, gdzie doskonalono technikę oraz taktykę walki w parterze i stójce. Obóz był pierwszym etapem przygotowań zawodników do rozpoczynających się od października startów. 

reklama

Zgrupowanie prowadził Marian Tałaj który dwukrotnie startował w igrzyskach olimpijskich. W Monachium 1972 odpadł w 3. eliminacji w wadze piórkowej, ale w Montrealu w 1976 wywalczył brązowy medal w wadze lekkiej. Trzykrotny medalista Mistrzostw Europy, 14-krotny medalista Mistrzostw Polski oraz trener kadry narodowej kobiet.
Obóz wpisany był w program zajęć ,,Wakacje z Judo’’, zajęcia wakacyjne odbywają się przez cały sierpień z podziałem na wiek na które zaprasza klub.

Obóz wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, Burmistrz gIm w Tuliszkowie I firma PosGlanc za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji - Michał Gaj
materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5

Podobne artykuły

Wrócili z brązowym medalem. Tuliszkowscy judocy...

Wrócili z brązowym medalem. Tuliszkowscy judocy na...

3 paźd.
Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka...

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka Kujawy...

26 wrz.
Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

15 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama