wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do sezonu

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do sezonu
 

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo rozpoczęli przygotowania do sezonu od siedmiodniowego obozu dochodzeniowego, które poprowadził Marian Tałaj, brązowy medalista Igrzysk olimpijskich w Montrealu.

Podczas zgrupowania odbyły się trzy mikrocykle podzielone na cztero treningowe jednostki, gdzie doskonalono technikę oraz taktykę walki w parterze i stójce. Obóz był pierwszym etapem przygotowań zawodników do rozpoczynających się od października startów. 

reklama

Zgrupowanie prowadził Marian Tałaj który dwukrotnie startował w igrzyskach olimpijskich. W Monachium 1972 odpadł w 3. eliminacji w wadze piórkowej, ale w Montrealu w 1976 wywalczył brązowy medal w wadze lekkiej. Trzykrotny medalista Mistrzostw Europy, 14-krotny medalista Mistrzostw Polski oraz trener kadry narodowej kobiet.
Obóz wpisany był w program zajęć ,,Wakacje z Judo’’, zajęcia wakacyjne odbywają się przez cały sierpień z podziałem na wiek na które zaprasza klub.

Obóz wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, Burmistrz gIm w Tuliszkowie I firma PosGlanc za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji - Michał Gaj
materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk na...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk na...

6 wrz.
Zawodnicy KS Judo Turek i GKS Kasztelani...

Zawodnicy KS Judo Turek i GKS Kasztelani Brudzew na...

27 sierp.
Wakacje zawodników UKS Judo Tuliszków

Wakacje zawodników UKS Judo Tuliszków

27 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama