wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Tur 1921 Turek przegrywa w wyjazdowym sparingu z Widzewem Łódź.

Tur 1921 Turek przegrywa  w wyjazdowym sparingu z Widzewem Łódź.
 

W sobotę 15 sierpnia 2020 r. doszło do kolejnego wyjazdowego sparingu z Łódzkim Widzewem, będącym częścią przygotowań kadry Trampkarzy C1 Tura 1921 Turek do nadchodzącego sezonu. Choć spotkanie zakończyło się wysoką porażką podopiecznych Konrada Grzelaka to spotkanie oceniano jest jako wartościowe i potrzebne doświadczenie.

Mecz trampkarze Tura rozpoczęli nieco przestraszeni i Widzew po 15 minutach prowadził już 3-0. W następnych minutach zawodnicy Tura 1921 Turek poprawili swoją grę i stworzyli pierwsze okazje bramkowe W 30 minucie dobry okres gry Tura przypieczętował bramką Nikodem Walczykowski. W końcówce pierwszej połowy łodzianie znów doszli do głosu, jednak Tura uratowała nas poprzeczka. Do przerwy utrzymał się wynik 3-1.

reklama

Druga polowa była już bardziej wyrównana. Praktycznie całe 45-min utrzymywał się wynik z pierwszej połowy. Dopiero pod koniec spotkania po błędzie zawodników Tura z wyprowadzeniem piłki spod własnej bramki Widzew znów zdobywa gol. Prawdopodobnie ten niefortunny błąd spowodował rozkojarzenie się całej turkowskiej drużyny co w efekcie sprawiło, że Widzew zdobył jeszcze dwie bramki. W jednej z ostatnich minut meczu w sytuacji sam na sam znalazł się Igor Małecki, niestety tuż na lini pola karnego został sfaulowany przez wybiegającego bramkarza a przyznanego rzutu wolnego z 16 metrów nie udało się zamienić na bramkę.

Widzew wykazywał się lepszą jakością piłkarską, jednak brawa dla zespołu Tura 1921 Turek za walkę do końca, rywalizacja z zespołem wysokiej jakości piłkarskiej z pewnością wszystkim chłopcom przyniesie sporo wniosków, a zdobyty bagaż doświadczeń przyniesie korzyści w przyszłości.

źródło/fot: Tur 1921 Turek

Podobne artykuły

Porażka Tura 1921 Turek C1 na wyjazdowym...

Porażka Tura 1921 Turek C1 na wyjazdowym spotkaniu w...

z wczoraj
Orliki Tura 1921 Turek pokonują GKS Orzeł Kawęczyn

Orliki Tura 1921 Turek pokonują GKS Orzeł Kawęczyn

20 wrz.
Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

17 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama