wtorek 20 października 2020

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama

Zawodnicy KSiSW z Turku Mistrzami Polski w Kyokushinkai Karate

Zawodnicy KSiSW z Turku Mistrzami Polski w Kyokushinkai Karate
 

W dniu 26 października odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski Kadetów w ramach Polishi Open Karate Kyokushin/shinkyokushin wg japońskich przepisów WKO w Starachowicach. Pomimo licznych zabezpieczeń i ograniczeń związanych z Covidem 19, całe zawody przebiegły szybko i sprawnie, a co najważniejsze bezpiecznie.

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku z sekcji Kyokushinkai Karate sprawili miłą niespodziankę i drużynowo zostali po raz kolejny Mistrzami Polski, a na ten sukces złożyły się indywidualne wyniki zawodników, Filip Konefał zdobył złoty medal w walkach full contact i czwarte miejsce w kata, Marcel Rosiak zdobył złoto w formule kata i brąz w walkach, a srebro wywalczył Julita Stanisławska w walkach kontaktowych. Turnieju uczestniczyli najlepsi zawodnicy z całej Polski reprezentujący najlepsze klubu w kraju. Trenerem wymienionych zawodników jest shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan WKO z DOJO przy ulicy Powstańców Wielkopolskich.

reklama

Zarząd Klubu składa podziękowania za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza Turku, Tuliszkowa, PGKiM Turek, radnego Pawła Kwiatkowskiego , firmie Maks Pol, Budros Anhydryt, Jacka Sobczak i Tomka Sobczak. Korzystając z okazaji informujemy , że Zarząd Klubu prowadzi nabór do nowych sekcji z podziałem na grupy wiekowe od 4 lat w Tuliszkowie, Turku, Grzymiszewie, Kawęczynie- nie prowadzimy działalności gospodarczej posiadamy licencje Polskiego Związku Karate i Okręgowego Związku Karate w Poznaniu. Nasze zajęcia odbywają się w ramach Światowej Organizacji Karate w Tokio. Nowość samoobrona dla dzieci i młodzieży z wykorzystaniem elementów Krav Magi i Kickboxingu. Trenerzy to osoby posiadają wykształcenie pedagogiczne i 40 letnie doświadczenie w sportach walki do pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi . Zapraszamy wszystkich na Mistrzostwa Wielkopolski w 3 października, które odbędą się w Turkowskiej hali. Podczas zawodów prowadzona będzie zbiórka na obudowę domu po pożarze, gdzie mieszkają osoby niepełnosprawne.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Start kursu samoobrony kobiet już w...

Start kursu samoobrony kobiet już w poniedziałek....

9 paźd.
Walczyli w ramach Mistrzostw Wielkopolski...

Walczyli w ramach Mistrzostw Wielkopolski Karate...

4 paźd.
Karate OYAMA dla dzieci to nie tylko sport

Karate OYAMA dla dzieci to nie tylko sport

26 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama