wtorek 20 kwietnia 2021

Agnieszki, Amalii, Czecha

10°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda na kolejne dni »
reklama

Zawodnicy klubu Striker na Seminarium w Wołominie

Zawodnicy klubu Striker na Seminarium w Wołominie
 

W miniony weekend 4 października w Wołominie odbyło się II seminarium szkoleniowe poświęcone jednej z szybkościowych formuł walki jaką jest Pointfighting w Kickboxingu. W treningach uczestniczyło 7 zawodników sekcji kickboxingu z klubu Striker w Turku, a byli nimi: Gabrysia i Wiktoria Włodarczyk, Oliwier Rosiak, Julian Mruk, Zuzanna Drewniak, Kuba Napierała oraz Iwo Adamek. Z zawodnikami przebywał trener – Kamil Więcławek. 

Organizatorem spotkania było Wołomińskie Centrum Sztuk Walk Point Hunter. Cały cykl treningów prowadzony przez trenera kadry narodowej PZKB Bartosza Baczynskiego oraz jednego z zawodników młodego pokolenia - Oskara Zawiślaka. 

reklama

Każde tego typu seminarium to duża dawka wiedzy techniczno-taktycznej dla Naszych zawodników, którzy tak naprawdę dopiero uczą się walki w tej trudnej formule walki. Ogrom sztuczek technicznych, łączenia technik w kombinacje przy dynamicznym poruszaniu nie jest proste. Do tego szeroki wachlarz technik zastosowanych w ataku i obronie prezentowany przez trenerów był zdumiewający. Mamy nadzieje że cała pochłonięta przez Nas wiedza zaprocentuje na zbliżających się turniejach. Ciekawostką w Wołominie były sesje sparringowe, gdzie zawodnicy mogli wielokrotnie powalczyć z wieloma przeciwnikami z różnych klubów. Z całą pewnością z korzyścią dla ich osobistego rozwoju technicznego oraz psychicznego gdyż w seminarium brali udział medaliści Mistrzostw Polski PZKB. 

Bardzo dziękujemy za  możliwość udziału w szkoleniu oraz sparringach, wszystkim prowadzącym, organizatorom, klubom, trenerom i zawodnikom z klubów. To bardzo pożyteczne i potrzebne wydarzenia.  Klub składa podziękowania dla Kacpra i Tomasza Stolarskiego za użyczenie busa oraz  za wsparcie naszego stowarzyszenia dla władz miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! 

Zawodnicy klubu Striker na Seminarium w Wołominie

Podobne artykuły

Klub Striker na konsultacjach kadry narodowej...

Klub Striker na konsultacjach kadry narodowej...

11 mrz.
Noworoczny egzamin Karate dla zawodników...

Noworoczny egzamin Karate dla zawodników Striker Turek

22 lt.
Zgrupowanie kadry K-1 i low kick juniorów w...

Zgrupowanie kadry K-1 i low kick juniorów w...

10 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama