czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

13°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy klubu Striker na Seminarium w Wołominie

Zawodnicy klubu Striker na Seminarium w Wołominie
 

W miniony weekend 4 października w Wołominie odbyło się II seminarium szkoleniowe poświęcone jednej z szybkościowych formuł walki jaką jest Pointfighting w Kickboxingu. W treningach uczestniczyło 7 zawodników sekcji kickboxingu z klubu Striker w Turku, a byli nimi: Gabrysia i Wiktoria Włodarczyk, Oliwier Rosiak, Julian Mruk, Zuzanna Drewniak, Kuba Napierała oraz Iwo Adamek. Z zawodnikami przebywał trener – Kamil Więcławek. 

Organizatorem spotkania było Wołomińskie Centrum Sztuk Walk Point Hunter. Cały cykl treningów prowadzony przez trenera kadry narodowej PZKB Bartosza Baczynskiego oraz jednego z zawodników młodego pokolenia - Oskara Zawiślaka. 

reklama

Każde tego typu seminarium to duża dawka wiedzy techniczno-taktycznej dla Naszych zawodników, którzy tak naprawdę dopiero uczą się walki w tej trudnej formule walki. Ogrom sztuczek technicznych, łączenia technik w kombinacje przy dynamicznym poruszaniu nie jest proste. Do tego szeroki wachlarz technik zastosowanych w ataku i obronie prezentowany przez trenerów był zdumiewający. Mamy nadzieje że cała pochłonięta przez Nas wiedza zaprocentuje na zbliżających się turniejach. Ciekawostką w Wołominie były sesje sparringowe, gdzie zawodnicy mogli wielokrotnie powalczyć z wieloma przeciwnikami z różnych klubów. Z całą pewnością z korzyścią dla ich osobistego rozwoju technicznego oraz psychicznego gdyż w seminarium brali udział medaliści Mistrzostw Polski PZKB. 

Bardzo dziękujemy za  możliwość udziału w szkoleniu oraz sparringach, wszystkim prowadzącym, organizatorom, klubom, trenerom i zawodnikom z klubów. To bardzo pożyteczne i potrzebne wydarzenia.  Klub składa podziękowania dla Kacpra i Tomasza Stolarskiego za użyczenie busa oraz  za wsparcie naszego stowarzyszenia dla władz miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! 

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Zawodnicy klubu Striker na Seminarium w Wołominie

Podobne artykuły

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

6 wrz.
Morskie opowieści młodych karateków i judoków z...

Morskie opowieści młodych karateków i judoków z...

2 wrz.
Trenuj za darmo! Bezpłatne zajęcia dla dzieci w...

Trenuj za darmo! Bezpłatne zajęcia dla dzieci w...

3 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama