Zachęcamy wszystkich do zakupu chryzantem na stoiskach przy cmentarzach.

sobota 31 października 2020

Augustyny, Łukasza, Urbana

reklama

Mistrzostwa karate połączone z charytatywną akcją

Mistrzostwa karate połączone z charytatywną akcją
 

Filip Konefał, Julita Stanisławska oraz Sebastian Wypych z sekcji karate w Tuliszkowie i Grzymiszewie zdobyli złote medale podczas Mistrzostw Wielkopolski Karate Kyokushin, które odbyły się  w turkowskiej hali sportowej.

Impreza, która odbyła się pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu, zgromadziła wielu zawodników. Wśród nich byli również sportowcy z sekcji karate z Tuliszkowa i Grzymiszewa. Młodzi mieszkańcy naszego powiatu wywalczyli wysokie miejsca medalowe oraz tytuły Mistrza Wielkopolski Okręgowego Związku. A byli nimi: Filip Konefał i Julita Stanisławska (kata i kumite) oraz Sebastian Wypych w walkach kontaktowych. Srebro zdobył Błażej Wypych, a brązowe medale przypadły dla Antoniego Ciuśniaka (kata i kumite) i Nikodema Witkowskiego. Czwarte miejsca w kata zajęli Krystian Rybicki i Kacper Iwański.

reklama

Wyjazd zawodników wsparł burmistrz Tuliszkowa Krzysztof Roman oraz lokalni przedsiębiorcy. Podczas Mistrzostw uzbierano 1024 złote dla pogorzelców z Zadwornej przy wsparciu turkowskich Wolontariuszy.

Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama