piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Konkurs plastyczny w UKS Judo Tuliszków

Konkurs plastyczny w UKS Judo Tuliszków
 

Dzień 28 października został przez Międzynarodową Federację Judo ogłoszony Światowym Dniem Judo. W tym roku hasłem przewodnim było "Razem Silniejsi". Na całym świecie judocy obchodzili na różny sposób swoje święto, także sekcja Judo w Tuliszkowie uczciła ten wyjątkowy dzień.

Ogłoszony został konkurs plastyczny w grupie najmłodszej (5-7 lat) i w grupie młodszej(8-10 lat). Przyznano dodatkowo tzw. ,,Nagrodę publiczności’’ Głosowanie odbyło się przez Internet, gdzie każdy mógł oddać głos na wybrany rysunek, rywalizacja była duża, gdyż wiele prac zdobyło po ponad 200 głosów ale najwięcej głosów przypadło Marcelowi Wojtkowiakowi z ilością głosów 359!

reklama

Każdy z zawodników wykonał prace plastyczne, które zostały ocenione przez zarząd i trenerów klubu. Podczas oceniania brano pod uwagę; techniki wykonania, rozmiar pracy, samodzielność. Podjąć decyzje było bardzo trudno, bo każdy z uczestników włożył dużo pracy w to, aby jego praca została najlepiej oceniona. Po długich naradach w grupie najmłodszej nagrodzone zostały najlepsze pięć prac, w grupie młodszej trzy najlepsze prace. Nagrody w poszczególnych grupach to m.in.: Voucher na mini sesję zdjęciową w Fotografia Marta Piechocińska, Vouchery na ściankę wspinaczkową Wpinka w Koninie, Vouchery na zajęcia Akrobatyki Sportowej oraz Judo, książki, puzzle oraz dyplomy. 

Każdy kto wykonał pracę otrzymał dyplom uczestnictwa oraz upominek. Na zajęciach nie zabrakło oczywiście gier, zabaw, gimnastyki jak i technik Judo. World Judo Day 2020 – STRONGER TOGETHER w Tuliszkowie został spędzony w miłej i przyjemnej atmosferze.
Wyniki:

Grupa najmłodsza
1. Adam i Paweł Ignasiak
2. Bartosz Janicki
3. Anastazja Skweres
4. Filip Gaj
5. Szymon Andrzejewski

Grupa młodsza:
1. Jakub Musiał
2. Bartosz Zientek
3. Leszek Brzeznicki

reklama

Nagroda publiczności:
Marcel Wojtkowiak
 
Trener sekcji
– Michał Gaj

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4

Podobne artykuły

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka...

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka Kujawy...

26 wrz.
Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

15 wrz.
Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS...

Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS Judo...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama