środa 20 stycznia 2021

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

Sukces zawodników UKS Skoczek Władysławów na Halowych Zawodach w Toruniu

Sukces zawodników UKS Skoczek Władysławów na Halowych Zawodach w Toruniu
 

W zeszłą niedzielę 29 listopada w Arenie Toruń odbyły się Ogólnopolskie Otwarte Halowe Zawody LDK U13 i U15. Do szesnasto osobowej reprezentacji Wielkopolski powołanie otrzymali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Skoczek z Władysławowa.

Występ w zawodach młodzi sportowcy z UKS Skoczek mogą zaliczyć do bardzo udanych. Kamil Kmieć U13 oraz Damian Kuśmierek U15 wywalczyli srebrne medale w swoich konkurencjach biegowych.

reklama

Kamil Kmieć wygrał wsoją serie na 60 metrów, a w finałowym biegu wywalczył srebrny medal. Kamil poprawił także swój rekord życiowy na tym dystansie który teraz wynosi 8,25 s.

Damian Kuśmierek, również zdobył srebro w biegu na 60 m przez płotki uzyskując wynik 9,74 s. Na uznanie zasługuje fakt, że Damian pierwszy raz wystartował w tej konkurencji, oraz to że oboje rywalizowali z zawodnikami o rok starszymi. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

źródło/foto: UKS SKoczek na FB

Podobne artykuły

Lekkoatleci z UKS Skoczek Władysławów docenieni...

Lekkoatleci z UKS Skoczek Władysławów docenieni za...

01-12-2020
Dobry występ UKS Sprinter na zawodach...

Dobry występ UKS Sprinter na zawodach...

30-11-2020
Czwartkowe spotkania z lekkoatletyką we...

Czwartkowe spotkania z lekkoatletyką we Władysławowie

06-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama