środa 20 stycznia 2021

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków powołani do kadry Polskiego Związku Judo

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków powołani do kadry Polskiego Związku Judo
 

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie rozpoczęli rok od dobrych wiadomości, bowiem do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych Polskiego Związku Judo zostali powołani; Julia Kocimska i Jan Antoniewicz.

Do kadry powołani zostali dzięki dobrym wynikom sportowym w roku 2020 przez trenera kadry juniorów młodszych. Julia to m.in.: piąta zawodniczka Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, gdzie startowała w wyższej kategorii wiekowej, to także siódma zawodniczka na Mistrzostw Polski Młodzików, Jan to siódmy zawodnik Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

reklama

Po raz kolejny trener UKS Judo Tuliszków Michał Gaj za wsparcie Panu Burmistrzowi GiM w Tuliszkowie oraz głównemu sponsorowi naszego kluby, p. Jakubowi Kowalczykowi, firma IzoSerwis za wspieranie naszego klubu.

materiał prasowy nadesłany

 

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków powołani do kadry Polskiego Związku Judo

Podobne artykuły

UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Żywcu

UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Żywcu

z dzisiaj
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na Mistrzostwach...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na Mistrzostwach Polski...

16-12-2020
Konkurs plastyczny w UKS Judo Tuliszków

Konkurs plastyczny w UKS Judo Tuliszków

30-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama