sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Żywcu

UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Żywcu
 

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie brali udział w zgrupowaniu sportowym w Żywcu gdzie w terminie 4-14 stycznia, szkolili się z zawodnikami kadry wojewódzkiej Śląska.

W obozie wzięli udział: Maria Pakulska, Łucja Pawlicka i Jan Antoniewicz, gdzie wraz z zawodnikami całego Śląska trenowali przez 10 dni pod okiem wspaniałych szkoleniowców. Jednym z nich był Marian Tałaj. Dwukrotnie startował w Igrzyskach Olimpijskich. W Monachium 1972, Montreal 1976 r. gdzie wywalczył  brązowy medal w wadze lekkiej, drugim szkoleniowcem był Piotr Sadowski, trener Kadry Olimpijskiej, wysokiej klasy były zawodnik oraz genialny szkoleniowiec.

reklama

Obóz w Żywcu miał na celu umożliwić zawodnikom stoczenie jak największej ilości walk i odpowiednie przygotowanie do startów w imprezach sportowych. Poza dużą ilością walk, zawodnicy szlifowali także technikę w parterze i stójce.
Wyjazd wspierał Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztof Roman oraz sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis.
Trener sekcji
- Michał Gaj

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Żywcu

Podobne artykuły

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka...

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka Kujawy...

26 wrz.
Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

15 wrz.
Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS...

Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS Judo...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama