środa 03 marca 2021

Kingi, Maryna, Tycjana

13°C bezchmurnie Pogoda na kolejne dni »
reklama

UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Żywcu

UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Żywcu
 

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie brali udział w zgrupowaniu sportowym w Żywcu gdzie w terminie 4-14 stycznia, szkolili się z zawodnikami kadry wojewódzkiej Śląska.

W obozie wzięli udział: Maria Pakulska, Łucja Pawlicka i Jan Antoniewicz, gdzie wraz z zawodnikami całego Śląska trenowali przez 10 dni pod okiem wspaniałych szkoleniowców. Jednym z nich był Marian Tałaj. Dwukrotnie startował w Igrzyskach Olimpijskich. W Monachium 1972, Montreal 1976 r. gdzie wywalczył  brązowy medal w wadze lekkiej, drugim szkoleniowcem był Piotr Sadowski, trener Kadry Olimpijskiej, wysokiej klasy były zawodnik oraz genialny szkoleniowiec.

reklama

Obóz w Żywcu miał na celu umożliwić zawodnikom stoczenie jak największej ilości walk i odpowiednie przygotowanie do startów w imprezach sportowych. Poza dużą ilością walk, zawodnicy szlifowali także technikę w parterze i stójce.
Wyjazd wspierał Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztof Roman oraz sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis.
Trener sekcji
- Michał Gaj

materiał prasowy nadesłany

UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Żywcu

Podobne artykuły

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków powołani na...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków powołani na konsultacje...

22 lt.
Bardzo dobry wynik judoków z Tuliszkowa na...

Bardzo dobry wynik judoków z Tuliszkowa na...

15 lt.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na treningach w...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na treningach w Bytomiu

8 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama