środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Żywcu

UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Żywcu
 

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie brali udział w zgrupowaniu sportowym w Żywcu gdzie w terminie 4-14 stycznia, szkolili się z zawodnikami kadry wojewódzkiej Śląska.

W obozie wzięli udział: Maria Pakulska, Łucja Pawlicka i Jan Antoniewicz, gdzie wraz z zawodnikami całego Śląska trenowali przez 10 dni pod okiem wspaniałych szkoleniowców. Jednym z nich był Marian Tałaj. Dwukrotnie startował w Igrzyskach Olimpijskich. W Monachium 1972, Montreal 1976 r. gdzie wywalczył  brązowy medal w wadze lekkiej, drugim szkoleniowcem był Piotr Sadowski, trener Kadry Olimpijskiej, wysokiej klasy były zawodnik oraz genialny szkoleniowiec.

reklama

Obóz w Żywcu miał na celu umożliwić zawodnikom stoczenie jak największej ilości walk i odpowiednie przygotowanie do startów w imprezach sportowych. Poza dużą ilością walk, zawodnicy szlifowali także technikę w parterze i stójce.
Wyjazd wspierał Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztof Roman oraz sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis.
Trener sekcji
- Michał Gaj

materiał prasowy nadesłany

UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu w Żywcu

Podobne artykuły

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na konsultacjach w...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na konsultacjach w...

z dzisiaj
Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej Śląska

30 sierp.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

16 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama