środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Ilość zawodników UKS Judo Tuliszków powołanych do kadry Wielkopolski poszerzona

Ilość zawodników UKS Judo Tuliszków powołanych do kadry Wielkopolski poszerzona
 

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie otrzymali powołanie do Kadry Wojewódzkiej Wielkopolski oraz zajęli czołowe miejsca w rankingu województwa Wielkopolskiego prowadzonego przez Okręgowy Związek Judo w Poznaniu.

Do kadry wojewódzkiej powołani zostali: Julia Kocimska, Natalia Poprawska, Klaudia Tomaszewska i Jan Antoniewicz. Powołani dzięki temu będą mogli częściej uczestniczyć w zgrupowaniach sportowych trenując z najlepszymi zawodnikami naszego województwa podnosząc swój poziom sportowy. W rankingu województwa Wielkopolskiego Julia Kocimska w kategorii młodziczek zajęła drugie miejsce a Natalia Poprawska w kategorii juniorek młodszych trzecie miejsce.

reklama

Oficjalne wręczenie powołań i wręczenie wyróżnień za miejsca w rankingu nastąpi podczas przyszłej imprezy Mistrzostw Wielkopolski. Dziękuję za wsparcie Panu Burmistrzowi GiM w Tuliszkowie oraz głównemu sponsorowi naszego kluby, p. Jakubowi Kowalczykowi, firma IzoSerwis za wspieranie naszego klubu. Trener sekcji judo - Michał Gaj

materiał prasowy nadesłany

Ilość zawodników UKS Judo Tuliszków powołanych do kadry Wielkopolski poszerzona

Podobne artykuły

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na konsultacjach w...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na konsultacjach w...

z dzisiaj
Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej Śląska

30 sierp.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

16 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama