sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Ilość zawodników UKS Judo Tuliszków powołanych do kadry Wielkopolski poszerzona

Ilość zawodników UKS Judo Tuliszków powołanych do kadry Wielkopolski poszerzona
 

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie otrzymali powołanie do Kadry Wojewódzkiej Wielkopolski oraz zajęli czołowe miejsca w rankingu województwa Wielkopolskiego prowadzonego przez Okręgowy Związek Judo w Poznaniu.

Do kadry wojewódzkiej powołani zostali: Julia Kocimska, Natalia Poprawska, Klaudia Tomaszewska i Jan Antoniewicz. Powołani dzięki temu będą mogli częściej uczestniczyć w zgrupowaniach sportowych trenując z najlepszymi zawodnikami naszego województwa podnosząc swój poziom sportowy. W rankingu województwa Wielkopolskiego Julia Kocimska w kategorii młodziczek zajęła drugie miejsce a Natalia Poprawska w kategorii juniorek młodszych trzecie miejsce.

reklama

Oficjalne wręczenie powołań i wręczenie wyróżnień za miejsca w rankingu nastąpi podczas przyszłej imprezy Mistrzostw Wielkopolski. Dziękuję za wsparcie Panu Burmistrzowi GiM w Tuliszkowie oraz głównemu sponsorowi naszego kluby, p. Jakubowi Kowalczykowi, firma IzoSerwis za wspieranie naszego klubu. Trener sekcji judo - Michał Gaj

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Ilość zawodników UKS Judo Tuliszków powołanych do kadry Wielkopolski poszerzona

Podobne artykuły

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka...

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka Kujawy...

26 wrz.
Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak z UKS Judo w...

15 wrz.
Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS...

Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS Judo...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama