środa 23 czerwca 2021

Albina, Wandy, Zenona

22°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Mistrz karate z wizytą w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku

Mistrz karate z wizytą w Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku
 

W dniu 25 maja Dojo Klubu Sportów i Sztuk Walk przy ulicy Powstańców Wielkopolskich odwiedził wielokrotny Mistrz Polski , młodzików, kadetów, juniorów karate kyokuSHIN senpai Marcel Rosiak 2 kyu.

Marcel trenuje od 10 lat karate kyokushin jest multi medalistą w sportach walki takich jak karate czy kickboxing. Swoje przygodę z karate kyokushin rozpoczął jako małe dziecko przechodząc kolejne szczeble kariery sportowej pod okiem shihan Dariusza Jasiakiewicza 5 dan. Zajęcia zostały przeprowadzone w grupie kadetów i były poświęcone walce w formule full contact z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu na nowej macie w DOJO.

reklama

Ponadto młodzi zawodnicy zostali pozytywnie motywowani do spełniania swoich marzeń poprzez ciężki trening. Młody Mistrz Polski po przeprowadzeniu treningu został nagrodzony gromkimi brawami od swoich młodszych kolegów, którzy zaprosili go na kolejny trening. Obecnie senpai Marcel Rosiak przygotowuje się do kolejnych startów w Radomsku, Ełku i Starachowicach oraz zapowiedział udział w międzynarodowym obozie, który poprowadzi szef światowej organizacji karate z Japonii (WKO) Kenji Midori 8 dan.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama