piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

W strugach deszczu walczyli w Turnieju Charytatywnym "Gramy dla Bogusi"

W strugach deszczu walczyli w Turnieju Charytatywnym
 

W sobotnie popołudnie powiat turecki okryły gęste chmury z dość obfitymi opadami deszczu. Pogodowa aura, do której zdążyliśmy się przyzwyczaić w ostatnim czasie, nie sprzyjała sportowcom. Mimo to, charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Bogusi” odbył się zgodnie z planem, a jego uczestnicy udowodnili, że są prawdziwymi twardzielami.

W strugach deszczu na Słodkowskim Orliku stawiły się cztery drużyny. Rozegrane mecze wyłoniły bezapelacyjnych zwycięzców – drużynę Starsza Młodzież, której przypadło zaszczytne pierwsze miejsce na turniejowym podium. Kolejne miejsca zdobyli odpowiednio: OSP Cisew (drugie), Modus (trzecie) i Drewtur (czwarte).

reklama

Tego dnia wyniki nie miały jednak większego znaczenia. Emocjom sportowym i zaciętej rywalizacji nieustannie przyświecał bowiem cel spotkania, czyli chęć pomocy i wsparcia finansowego Pani Bogusi Piorunowskiej, chorej na nowotwór złośliwy jajnika. Podczas Turnieju zebrano kwotę 1030 zł. Ta cegiełka wraz z ogromnymi nadziejami i życzeniami powrotu do zdrowia zostanie przekazana na ręce Pani Bogusi.

Kaczkowska Grupa Charytatywna, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSR CKP w Kaczkach Średnich serdecznie dziękują za udział i wsparcie wszystkim drużynom oraz pomoc w organizacji przedsięwzięcia: Starostwu Powiatowemu w Turku, Panu Andrzejowi Wojtkowiakowi, Panu Patrykowi Majcherkowi, Pani Emilii Kolendzie oraz Szkolnemu Kołu Caritas działającemu przy ZSR CKP w Kaczkach Średnich.

źródło/fot.: ZSR CKP Kaczki Średnie

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8
9

Podobne artykuły

Druhowie z OSP Janiszew mistrzami powiatu...

Druhowie z OSP Janiszew mistrzami powiatu...

12 wrz.
Gmina Turek. Sobotni piknik rodzinny...

Gmina Turek. Sobotni piknik rodzinny zintegrował...

10 sierp.
Kino pod chmurką, teatr powstańczy i ludowa...

Kino pod chmurką, teatr powstańczy i ludowa...

5 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama