Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Plany na rozwój MGKS Tur 1921 Turek, czyli oświadczenie nowego Prezesa klubu

Plany na rozwój MGKS Tur 1921 Turek, czyli oświadczenie nowego Prezesa klubu
 

Nowo wybrany Prezes Zarządu MGKS Tur 1921 Turek, Artur Poszwa, przedstawił plany na rozwój turkowskiego klubu w najbliższych latach.

Chciałbym, aby moja kadencja przyniosła kolejne kroki w rozwoju i stabilizacji klubu - możemy przeczytać na początku oświadczenia, które w całości znajdziemy na stronie MGKS "TUR 1921" TUREK na Facebooku. Prezes Poszwa został wybrany 25 czerwca br., ten dzień uznając za datę otwarcia nowej kartii w historii turkowskiego klubu.

reklama

Nowy zarząd postawił przed sobą kilka celów. - Poprzednia władza podjęła decyzję o reaktywacji seniorów. My jako nowy zarząd do tej decyzji przychylamy się. Chcemy stworzyć drużynę, która niezależnie od poziomu rozgrywkowego przyciągać będzie na trybuny kibiców, ze względu na to, iż grać w niej będą mieszkańcy Turku i naszego powiatu. - oznajmia Prezes, podkreślając, iż trzon zespołu stanowić będą wychowankowie klubu wzmocnieni ambitnymi zawodnikami z naszego powiatu. 

Wiemy, że stabilność zespołu seniorskiego bierze się przede wszystkim ze zdolnej młodzieży, która co roku zasila szeregi pierwszego zespołu. W związku z tym, oprócz rozwoju seniorów, chcemy postawić na rozwój grup młodzieżowych i dziecięcych. Naszym celem jest podniesienie poziomu szkolenia, a także popularyzacja piłki nożnej w najmłodszych grupach dziecięcych. - Poszwa zapowiada jednocześnie, że jako zarząd chcą właśnie skupić znaczną uwagę na grupach dziecięcych, co przyniesie w przyszłości wyczekiwane owoce. Nadmienić tu można kolejny cel, czyli funkcjonowanie grup młodzieżowych niezależnie z zespołem seniorów, co ma pozwolić na stały rozwój dzieci i młodzieży.

Prezes MGKS Tur 1921 Turek apeluje do wszystkich zainteresowanych wsparciem klubu: - Jesteśmy świadomi, że zamierzone cele wymagają czasu, cierpliwości i wsparcia. Wszystkich, którzy chcieliby w jakikolwiek sposób pomóc w organizacji życia klubu zapraszamy do współpracy. Realizacja zadań nie będzie również w pełni możliwa bez sponsorów. Dziękujemy tym, którzy są z klubem cały czas i mamy nadzieje, że będą nas wspierać nadal, mowa tutaj o władzach samorządowych. Dla nowych partnerów mamy przygotowaną ofertę (...). Jednym z pomysłów byłoby wprowadzenie karty członkowskiej klubu dla zawodników, rodziców, wszystkich związanych z klubem - tak zwanej „karty Tura”, która dzięki współpracy, promowałaby lokalne przedsiębiorstwa i pozwalała zyskać nowych klientów naszym partnerom.

reklama

W ramach przypomnienia, aktualny skład zarządu Miejsko-Gminnego Klubu Sportowego Tur 1921 Turek wygląda następująco: Artur Poszwa - prezes zarządu, Konrad Grzelak - wiceprezes, Angelika Nita - skarbnik, Przemysław Bartczak - sekretarz, Łukasz Zych - członek. Ponadto dokonano wyboru Komisji Rewizyjnej w składzie: Maciej Maliński - przewodniczący, Kuba Młynarski - członek i Paweł Młynarski - członek. Trzymamy kciuki za realizację wszystkich planów, ku chwale MGKS Tur 1921 Turek!

Źródło: MGKS "TUR 1921" TUREK

Podobne artykuły

Seniorzy Tura 1921 Turek przygotowują się do...

Seniorzy Tura 1921 Turek przygotowują się do sezonu.

1 sierp.
Nowy Zarząd Tura 1921 Turek. Poszwa zastępuje...

Nowy Zarząd Tura 1921 Turek. Poszwa zastępuje...

28 czerw.
Podsumowanie rundy wiosennej orlików Tura 1921...

Podsumowanie rundy wiosennej orlików Tura 1921 Turek

27 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama