wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

KSiSW zaprasza na wakacje z kickboxingiem

KSiSW zaprasza na wakacje z kickboxingiem
 

W okresie wakacji Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku działający nieprzerwanie od 40 lat prowadzi bezpłatne zajęcie dla dzieci i młodzieży z zakresu kyokushin karate, kickboxingu, boksu, samoobrony i muat thai.

Treningi odbywają się na specjalistycznej Sali sportów walki wyposażonej w nowoczesną mate do judo, worki bokserskie, ring, kaski i rękawice. W dniu 12 sierpnia salę, gdzie obywał się trening dla 30 młodych zawodników odwiedził Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, który wszystkich ufundował super lody i kolorowe napoje- sprawiając tym samy niespodziankę. Jest to jedyny Radny Miejski, który ze swojej otrzymywanej diety wspiera Klub.

reklama

Zapraszamy w wakacje na treningi kickboxingu w każdą środę godzina 19.00, shinkyokushn karate każdy czwartek godzina 18.00 i zajęcia yogi dla rodziców każdy wtorek godzina 19.45. Zajęcia są z nagrodami i odbywają się w Turku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich ( czerwone drzwi), a prowadza je trenerzy Ewelina Białek-Krzyżanowska, Jacek Sobczak, Dariusz Szymczak, Jacek Kordylewski, Tomasz Stankiewicz, Robert Łajdecki , Bogdan Pastuszko i Dariusz Jasiakiewicz.

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4

Podobne artykuły

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

16 wrz.
Inspirujący tydzień w Krwonach. Warsztaty ze...

Inspirujący tydzień w Krwonach. Warsztaty ze smakiem...

6 wrz.
Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

6 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama