wtorek 28 września 2021

Libuszy, Wacławy, Wacława

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

KSiSW zaprasza na wakacje z kickboxingiem

KSiSW zaprasza na wakacje z kickboxingiem
 

W okresie wakacji Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku działający nieprzerwanie od 40 lat prowadzi bezpłatne zajęcie dla dzieci i młodzieży z zakresu kyokushin karate, kickboxingu, boksu, samoobrony i muat thai.

Treningi odbywają się na specjalistycznej Sali sportów walki wyposażonej w nowoczesną mate do judo, worki bokserskie, ring, kaski i rękawice. W dniu 12 sierpnia salę, gdzie obywał się trening dla 30 młodych zawodników odwiedził Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, który wszystkich ufundował super lody i kolorowe napoje- sprawiając tym samy niespodziankę. Jest to jedyny Radny Miejski, który ze swojej otrzymywanej diety wspiera Klub.

reklama

Zapraszamy w wakacje na treningi kickboxingu w każdą środę godzina 19.00, shinkyokushn karate każdy czwartek godzina 18.00 i zajęcia yogi dla rodziców każdy wtorek godzina 19.45. Zajęcia są z nagrodami i odbywają się w Turku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich ( czerwone drzwi), a prowadza je trenerzy Ewelina Białek-Krzyżanowska, Jacek Sobczak, Dariusz Szymczak, Jacek Kordylewski, Tomasz Stankiewicz, Robert Łajdecki , Bogdan Pastuszko i Dariusz Jasiakiewicz.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy KSiSW na kwalifikacjach do Mistrzostw...

Zawodnicy KSiSW na kwalifikacjach do Mistrzostw...

22 wrz.
Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai  Karate EKO

Mistrzowski Obóz Sportowy KyokuSHINkai Karate EKO

14 wrz.
Weekend dla dwojga. Podpowiadamy, gdzie wybrać...

Weekend dla dwojga. Podpowiadamy, gdzie wybrać się z...

6 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama