niedziela 26 czerwca 2022

Jana, Pauliny, Rudolfiny

29°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Za dnia urzędnicy, nocą zawodnicy. Puchar wywalczyli, burmistrza Romana ucieszyli!

Za dnia urzędnicy, nocą zawodnicy. Puchar wywalczyli, burmistrza Romana ucieszyli! - fot.: UGiM Tuliszków
fot.: UGiM Tuliszków 

Osiem drużyn stanęło do walki o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków w czasie Nocnego Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w piątek, 13 maja. Z rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna reprezentująca Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie.

Turniej uroczyście otworzył burmistrz Krzysztof Roman, który powitał serdecznie zarówno zawodników, jak i sędziów i kibiców. W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn: Transport Waldemar Michalski, Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie, 3S, MODUS, Usługi Remontowo Budowlane BUD-KA, Instal- Trans, NEONET, oraz Brukarstwo Tomasz Raszewski.

reklama

Z rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna reprezentująca Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie, drugie miejsce zajęli zawodnicy z firmy Usługi Budowlane BUD-KA, trzecie – drużyna reprezentującą firmę Usługi Transportowe Waldemar Michalski. Statuetkę najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Piotr Raszewski, natomiast najlepszymi strzelcami wybrano Adama Pacholskiego i Szymona Matuszaka.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Siedemnaście złotych medali i jedne diamenty....

Siedemnaście złotych medali i jedne diamenty....

23 czerw.
Czerwone Diabły Turek zwycięzcami Osiedlowego...

Czerwone Diabły Turek zwycięzcami Osiedlowego...

19 czerw.
Baśniowa niedziela na stadionie 1000-lecia w...

Baśniowa niedziela na stadionie 1000-lecia w Turku!!!

1 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama