piątek 12 sierpnia 2022

Hilarii, Juliana, Lecha

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Strzeleckie zmagania radnych i sołtysów z gminy Władysławów

Strzeleckie zmagania radnych i sołtysów z gminy Władysławów - fot. UG Władysławów
fot. UG Władysławów 

Zawody Strzeleckie Radnych i Sołtysów to już w gminie Władysławów tradycja. W tym roku wydarzenie zorganizowano po raz dziesiąty, ale emocji jak zwykle nie brakowało. 

Jak każdego roku organizatorem imprezy strzeleckiej był Urząd Gminy we Władysławowie oraz Gminny Ośrodek Kultury. Łącząc dobrą zabawę ze szczyptą rywalizacji uczestnicy zawodów, zarówno panowie, jak i panie, chwycili za broń  i walczyli o miano najlepszego strzelca. Koleżeńska rywalizacja do ostatniej chwili trzymała wszystkich w napięciu. Wśród mężczyzn najcelniejszym okiem wykazał się Alfred Laskus, a kolejne pozycje zajęli Maciej Czaja i Mirosław Janiak. Strzeleckiej sprawności mężczyzn nie ustąpiły kobiety, które w swojej kategorii również pokazały kunszt i wolę walki okraszoną dużą porcją poczucia humoru. W kategorii kobiet zwyciężczynią okazała się Joanna Zarywna, druga lokata przypadła Sekretarz Gminy Annie Feliks, a trzecie miejsce zajęła Wójt Elżbieta Klanowska.

reklama

Zwycięzców i zwyciężczynie uhonorowano pucharami oraz pamiątkowymi dyplomami podczas Dni Władysławowa w zeszłą sobotę. Organizatorzy gratulują wszystkim Strzelcom, którzy podjęli wyzwanie i stanęli do rywalizacji w X Zawodach Strzeleckich Radnych i Sołtysów.

źródło: UG Władysławów

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Jakub Kalinowski z Chylina sportowcem roku 2021...

Jakub Kalinowski z Chylina sportowcem roku 2021...

8 sierp.
Omawiali najważniejsze sprawy. Sołtysi z terenu...

Omawiali najważniejsze sprawy. Sołtysi z terenu...

11 lip.
Remiza w Natalii ma nowy dach. Kolejna...

Remiza w Natalii ma nowy dach. Kolejna inwestycja w...

5 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama