piątek 12 sierpnia 2022

Hilarii, Juliana, Lecha

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Za nimi intensywny tydzień! Młodzi zawodnicy Tura 1921 Turek na letnich półkoloniach

Za nimi intensywny tydzień! Młodzi zawodnicy Tura 1921 Turek na letnich półkoloniach - fot.: MGKS
fot.: MGKS "TUR 1921" TUREK 

Zajęcia z akrobatyki, relaks na basenie... ale przede wszystkim intensywne treningi piłkarskie – tak wyglądały letnie półkolonie zorganizowane dla młodszych zawodników MGKS Tur 1921 Turek.

W tygodniowych zajęciach udział wzięło aż czterdzieści dwoje młodych zawodników, w tym, co warto podkreślić, dwie dzielne piłkarki. Zajęcia nastawione były na poprawę sprawności i ogólnego przygotowania motorycznego, a także na poprawę techniki piłkarskiej. Półkoloniści mieli też szansę sprawdzić się w grach w różnych układach pod względem wielkości boiska, bramek i form. Ważnym elementem była codzienna regeneracja na miejskim basenie. Uczestnicy mieli również okazję odwiedzić park trampolin.

reklama

Na koniec turnusu młodzi zawodnicy sprawdzili swoją formę, rozgrywając wewnętrzny turniej ze swoimi starszymi kolegami, zarówno w jednej drużynie, jak i przeciwko. Zwieńczeniem półkolonii były nagrody w postaci piłek, medali i koszulek oraz wspólna biesiada przy grillowanych smakołykach.

 

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Sportowy wypoczynek nad polskim morzem. Dzieci...

Sportowy wypoczynek nad polskim morzem. Dzieci z UKS...

z dzisiaj
Kamyczki z Dobrej wyruszyły w świat! To świetny...

Kamyczki z Dobrej wyruszyły w świat! To świetny...

z dzisiaj
Trenuj za darmo! Bezpłatne zajęcia dla dzieci w...

Trenuj za darmo! Bezpłatne zajęcia dla dzieci w...

3 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama