czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Drogowcy dokopali się do pucharu / X Dni Malanowa

Drogowcy dokopali się do pucharu / X Dni Malanowa
 

Przybyli, zobaczyli i zwyciężyli – tak w stylu Cezara w Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców i Przedsiębiorców pod patronatem Wójta Gminy Malanów poradzili sobie reprezentanci firmy Drog-Bud. W piątkowy wieczór wyższość panów odpowiedzialnych za trwającą rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 470 musiały uznać teamy miejscowych firm, jak i znani lokalni politycy.

Do piłkarskiej rywalizacji przystąpiło łącznie 6 zespołów. W Grupie A powalczyły ze sobą drużyny złożone z pracowników takich przedsiębiorstw, jak Drog-Bud, PPHU Kubacki i Sun Garden. Na początek ekipy zmierzyły się ze sobą w systemie każdy z każdym.

reklama

Wyniki spotkań w Grupie A:

Drog-Bud - PPHU Kubacki 4-0
Sun Garden - Drog-Bud 1-3
PPHU Kubacki - Sun Garden 0-2

Jeszcze ciekawiej zapowiadały się potyczki w Grupie B, gdzie starli się - bynajmniej nie na słowa - samorządowcy. O ile pracownicy jednego przedsiębiorstwa powinni tworzyć kolektyw, to już lokalnym politykom nie zawsze jest ze sobą po drodze. Na malanowskim "Orliku" przedstawiciele Gminy Turek, Gminy Malanów i Powiatu Tureckiego - nawet pomimo różnych poglądów i przynależności do rozmaitych ugrupowań - musieli grać do jednej bramki. Jak się okazało, najlepiej ta sztuka udała się reprezentantom tzw. gminy „obważankowej”.

reklama

Wyniki spotkań w Grupie B:

Powiat Turecki - Gmina Turek 0-3
Gmina Malanów - Powiatu Turecki 3-2
Gmina Malanów - Gmina Turek 1-4

Uzyskane w fazie grupowej zawodów zdobycze punktowe pokazały, kto ma jeszcze o co walczyć, a kto może już śmiało ruszyć po kiełbaskę z grilla.

Mecz o III miejsce:
Sun Garden - Gmina Malanów 4-3

Mecz o I miejsce:
Drog-Bud - Gmina Turek 5-2

Po trudach i znojach sportowej walki, uczestnicy Turnieju Piłki Nożnej Samorządowców i Przedsiębiorców pod patronatem Wójta Gminy Malanów nocną porą otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Rzecz jasna nie mogło zabraknąć pucharów, które wręczył wójt Gerard Krzeszewski.

Piątkowy turniej odbył się w ramach X Dni Malanowa. Na gości imprezy czekają w sobotę i niedzielę kolejne atrakcje, z koncertami Stachurskiego i grupy Big Cyc na czele.

AW

Podobne artykuły

Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy,...

Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy, w...

9 lip.
Żołnierze WOT przebadają około 1000 mieszkańców...

Żołnierze WOT przebadają około 1000 mieszkańców...

7 lip.
Nowe 8 zakażeń koronawirusem i jeden...

Nowe 8 zakażeń koronawirusem i jeden ozdrowieniec w...

6 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama