sobota 19 czerwca 2021

Gerwazego, Protazego, Sylwii

25°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Na Retro Bibiannę nie było mocnych

Na Retro Bibiannę nie było mocnych - I miejsce GLPN w sezonie 2011/2012 - Retro Bibianna
I miejsce GLPN w sezonie 2011/2012 - Retro Bibianna 

X Dni Malanowa były nie tylko okazją do zabawy, ale i pewnych podsumowań. Szczególne powody do świętowania mieli zawodnicy zespołu Retro Bibianna, którzy w brawurowy sposób zwyciężyli Gminną Ligę Piłki Nożnej w sezonie 2011/2012 i na malanowskiej scenie odebrali puchar z rąk wójta Gerarda Krzeszewskiego.

W zakończonych rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów, ale nie da się ukryć, że minione miesiące były szczególnie udane dla zawodników Retro Bibianny. Panowie zakończyli rundę jesienną z kompletem zwycięstw, a 5 punktów przewagi nad drugą w tabeli drużyną pozwalało myśleć o końcowym sukcesie. Rudna wiosenna była wyjątkowa, gdyż piłkarze Retro mogli wreszcie grać u siebie czyli na nowym boisku trawiastym, powstałym w Bibiannie. Jak się okazało, drużyna do końca sezonu nie spuściła z tonu, wygrywając wszystkie spotkania.

reklama

Skoro był czas na sportowy trud, musiała nadejść i nagroda. Reprezentanci najlepszych teamów pojawili się na malowskiej scenie podczas gminnego święta. Tam na piłkarzy zespołów Retro Bibianna, K.S. Malanów i Olimpik Czachulec oczekiwali wójt Gerard Krzeszewski oraz dyrektor malanowskiego OSiR-u Jacek Erkiert. Uczestnicy rozgrywek otrzymali medale i puchary i nagrody pieniężne, a z indywidualnego trofeum mógł cieszyć się król strzelców - Dawid Grzesiak (Retro Bibianna), zdobywca 10 bramek.   

LP. DRUŻYNA PUNKTY
1. Retro Bibianna 30
2. K.S. Malanów 16
3. Olimpik Czachulec 14
4. Sparta Grąbków 14
5. Oldboy Malanów 10
6. Korona Dziadowice 3

Wszelkie informacje na temat GLPN w Malanowie można znaleźć pod adresem gminnaliga.futbolowo.pl. Z kolei na stronie tegorocznego mistrza retrobibianna.futbolowo.pl można się zapoznać ze składem drużyny, pomeczowymi podsumowaniami i rozmaitymi statystykami zespołu.

AW

Podobne artykuły

Grzymiszew: Piłkarski turniej w odpustową...

Grzymiszew: Piłkarski turniej w odpustową sobotę....

09-09-2018
Wideo: Kartofliska w Bibiannie czyli...

Wideo: Kartofliska w Bibiannie czyli Mistrzostwa...

17-07-2018
Bibianna: Od Chrząstawy po Belgię, każdy chciał...

Bibianna: Od Chrząstawy po Belgię, każdy chciał...

15-07-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama