Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

czwartek 28 maja 2020

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Słodków vs. Formacja Zanik już w czwartek

Słodków vs. Formacja Zanik już w czwartek - Źródło: OSiR w Malanowie
Źródło: OSiR w Malanowie 

18 drużyn, kilka tygodni rozgrywek, dziesiątki meczów – już w dniu 9 sierpnia okaże się, kto z boju pod nazwą Wakacyjna Liga Piłki Nożnej w Malanowie wyjdzie z podniesionym czołem. W czwartkowy wieczór na tamtejszym „Orliku” rozegrane zostanie finałowe spotkanie oraz potyczka o 3 miejsce.

Z początkiem sierpnia WLPN w Malanowie weszła w fazę play-off. Do niej zakwalifikowały się 2 najlepsze drużyny z każdej grupy oraz 2 najlepsze ekipy z 3 miejsc. W dniach 2-3 sierpnia rozegrane zostały ćwierćfinały, a z kolei 6 sierpnia wyłoniono ścisłą 4 teamów, mających jeszcze szanse na puchary i medale.

reklama

1/4 finału 

MALANÓW - FC PO NALEWCE 2-2 k. 1:2

FC KAWĘCZYN - KS MALANÓW 7-2

reklama

SŁODKÓW - ROSSONERI 2-0

 FORMACJA ZANIK  - OSP TUREK 7-4
 
1/2 finału‹

 FC PO NALEWCE  - FORMACJA ZANIK 3:3 k. 1:2

FC KAWĘCZYN - SŁODKÓW 1:3

W finale (czwartek, 9 sierpnia, godz. 19:45) zmierzą się Słodków i Formacja Zanik. Osoby śledzące poczynania lokalnych pasjonatów futbolu w czasie rozmaitych wakacyjnych turniejów wiedzą, że Słodków niedawno wywalczył zwycięstwo w Powiatowym Turnieju w Piłce Nożnej Drużyn Niezrzeszonych. W WLPN w Malanowie panowie ze Słodkowa nie przegrali żadnego meczu, rozgrywki grupowe kończąc z kompletem 15 punktów w 5 spotkaniach, a następnie rozprawiając się z dwoma przeciwnikami w fazie play-off. Formacja Zanik walcząc w grupie wygrała 4 z 5 meczów. To że Słodków wszedł do finału dzięki zwycięstwu w regulaminowym czasie, a Formacja Zanik odniosła sukces dopiero dzięki rzutom karnym również zapewne stawia tych pierwszych w roli faworytów finałowego spotkania. O tym, czy faktycznie puchar trafi w ręce piłkarzy Słodkowa przekonamy się w czwartkowy wieczór. Nieco wcześniej - o godz. 19:00 - o brąz powalczą FC Po Nalewce i FC Kawęczyn.

Aktualizowane na bieżąco tabele, rankingi strzelców, relacje z meczów i wszelkie informacje dotyczące WLPN można znaleźć na stronie wlpnmalanow.futbolowo.pl.

AW

Podobne artykuły

Awans ZST oraz ZSR i spadek Liceum....

Awans ZST oraz ZSR i spadek Liceum. "Perspektywy"...

10 st.
Ranking zamożności samorządów. Jak wypadło...

Ranking zamożności samorządów. Jak wypadło miasto,...

26-07-2019
Liceum znów w pierwszej 500! Turkowski ogólniak...

Liceum znów w pierwszej 500! Turkowski ogólniak z...

11-01-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama