piątek 14 sierpnia 2020

Alfreda, Maksymiliana, Selmy

reklama

Wideo: Potrącił pieszych na pasach i uderzył w lampę

Mieszkańcy Turku, którzy znajdowali się dziś w okolicach godz. 11:00 mogli być świadkami niecodziennego zdarzenia pod Komendą Powiatową Policji w Turku. Tam też odbyły się ćwiczenia, w których udział brały lokalne służby ratownicze.

Scenariusz ćwiczeń polegał na przeprowadzeniu akcji ratowniczej, w której brało udział 3 pieszych i 2 osoby poruszające się samochodem osobowym. Kierowca pojazdu potrącił przechądzących po pasach matkę z dzieckiem oraz mężczyznę, a następnie uderzył w przydrożną lampę. Obecni na miejscu zdarzenia funkcjonariusze policji udzielili potrąconemu mężczyźnie pierwszej pomocy przedlekarskiej. Niestety mężczyzna zmarł. W międzyczasie dziecko straciło przytomność. Strażacy z Komendy PSP w Turku przy pomocy nożyc hydraulicznych wydobyli mężczyznę z podejrzeniem urazu kręgosłupa. W ćwiczeniach brały również 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego, w tym wolontariusze Fundacji Złota Godzina w Turku.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama